Jaretzky
Jaretzky napisał(a) na forum gry World of Tanks
Etapowa oferta specjalna: Zdobywanie uznania Co tydzień będzie do wykonania misja (na razie nie wiadomo dokladnie na czym będzie polegać). Wypełnienie każdej z misji da Ci 150 golda i żeton, więc po miesiącu możesz zdobyć 600 golda i 4 żetony. To otworzy Ci drogę do ekskluzywnych misji w październiku. O nich wiadomo więcej - będą dotyczyły czołgów niemieckich. Za 6 zwycięśtw czołgiem VI poziomu dostaniesz nagrodę w postaci dwukrotniej ilościpunktów doświadczenia.
Jaretzky
Jaretzky napisał(a) na forum gry World of Tanks
Jak kupić czołgi ? Pierwszy czołg masz za darmo. Wystarczy na kliknąć na żółty klawisz na czołgu z napisem 0 i obrazkiem monet. żeby kupić czołg wyższego tireu, musisz najpierw w posiadanym czołgu opracować moduły, które prowadzą do niego a następnie sam czołg. Jeśli na drzewku badań przy czołgu, który Cię interesuje widzisz zielony klawisz z jakąś liczbą i gwiazdką, to znaczy, że musisz go najpierw opracować. Jeśli jest to jasno zielony kolor, to znaczy, że masz już wystarczającą liczbę doświadczenia i możesz to zrobić klikając na ten zielony klawisz i wybierając opracuj. Gdy opracujesz czołg i masz odpowiednią liczbę waluty w grze (srebra) ,to pojawi się na nim żółty klawisz z kwotą, jaką należy zaplacić i symbolem srebrnych monet. klikasz na ten klawisz i wybierasz kup. Kupienie pojazdu jest możliwe jedynie gdy masz wolne miejsce w garażu. Jeśli go nie masz, to musisz albo wydać złoto (300, jesli nie ma promocji lub 150 w czasie promocji) albo sprzedaj jeden z czołgów w garażu. Mam nadzieję, że pomogłem
Jaretzky
Jaretzky napisał(a) na forum gry World of Tanks
Jaki czołg wybrać? Wszystko zależy od tego, jaki styl gry lubisz. Jeśli lubiłeś grać T29, to T32 Ci się spodoba - jak już opracujesz drugą wieżę ;-) Is-3 jest bardzo uniwersalnym czołgiem i dlatego popularnym w grze. Jak go wymaksujesz i podszkolisz załogę, to da Ci dużo frajdy!
Jaretzky
Jaretzky zadał pytanie w grze World of Tanks
AMX 50 100 i działo 100mm Czy jest sens kupować działo 100mm do AMX 50 100? Zastanawiam się, bo martwi mnie dłuższy o 20 s czas przeładowania, czy lepsza penetracja i DMG są tego warte? Czy nie będzie tak, że jednemu przyłożę, ale nie uda się schować na taki czas przeładowania?