od czego zacząć dobra bez owijania w bawełnę ruskie lighty i cięckie oraz TD z amerykańców lighty - TD z rosyjskich to ciężki IS-3 i OB.--- wszelkiej maści francuskie bat-chatiliony i foch oraz AMX 50 B japońskie ciężkie chińskie lighty(medy)
metin2 poczatek gry ? co i jak? 1-jeśli nie chodzi o priv serwer to najlepiej zacząć wykonywać misje do 30 lvl i ropić na kamieniach metin 2- multikonto i sklepik a na 1 dropisz dalej 3- spr ceny aby nie sprzedawać za darmo ale brać cen z kosmosu 4-pod koniec kup eq +9 z kd na hp albo obrone najlepiej hp ale polecam co zrobić na własną rękę zbroję mój trick na kowala jest taki : raz się przetrze to ulepszaj (uwaga dopiero jak się przetrze i ma przerwę po tym) jak kilka razy potrze to nie ulepszaj czekaj aż znowu się raz przetrze i będzie miał odstęp od tego 2-5 s. (to musisz wyczuć)
Metin2 Expienie ròb misje zrób dobre eq +6 - +9 i bony na hp 500-2000 rub dropki jeśli nie masz hajsu a potem idź cały czas na kamień metin o 5 poz. Lepsze od twojego np ty masz 15 to atakuj 20 (ps. Przy zrobionym eq) prawda jest taka że pierwsze eq trzeba wyżebrać (to była metafora)