Janki
Janki zadał pytanie w grze World of Tanks
M48A1 (Patton III) - Historyczność i rebalans M48A1 Patton historycznie miał działo 90mm, wieżę o wyglądzie innym niż niż ta w grze, oraz prędkość maksymalną 45 km/h. Zajrzałem na Wikipedię i okazało się, że temu Pattonowi w grze, jest bliżej do wersji A5 niż A1. M48A5 ma identyczne działo i wieżę co ten w grze, ale ma jedna równicę, a mianowicie V-Max 48 km/h, gdzie Wot-owski Patton III ma tylko 45 km/h, a jak wiadomo WG twierdzi, że idzie w historyczność czołgów, wiec dlaczego nie dać by mu tych 3 km/h więcej (tyle samo co M26 i M46) ? Powiecie balans, ale w grze jest wiele statystyk, które można zmienić nie ruszając historycznych parametrów. Co myślicie o tym by znerfić mu jakąś poboczną statystykę, a w zamian dać mu te 3km/h ? Niby 3 km to mało, ale przy takiej prędkości było by widać różnice.
Janki
Janki zadał pytanie w grze World of Tanks
Artyleria na twierdze ? Szukam Artylerii VIII tieru na twierdzę. Biorę pod uwagę artylerię brytyjską, amerykańską i francuską. Nie mogę się zdecydować którą z tych trzech wybrać, a arty potrzebuję głównie do wspierania natarcia. Prosił bym o nie uwzględnianie ani GW, ani SU, bo je z góry odrzuciłem, ani nie pisać o X tierach, bo pytam się o VIII.
Janki
Janki zadał pytanie w grze World of Tanks
Działo T49 Pytanie dla ludzi, którzy grali na serverze testowym. Jak grało się wam na dziale 90mm ? Wydaje mi się, ze w niektórych sytuacjach spisuje się lepiej niż działo 152mm.