Kogo Wybrac? Nowa Fiora może być naprawdę trudną postacią, ale warto ją mieć. Co do tych dwóch, to zarówno Olaf jak i Panth mogą zdominować linię. Olafa dzięki ulti trudniej jest kontrować, ale Panth ma większą możliwość roamowania. Ja osobiści wolę tego drugiego. Wracając jeszcze do Fiory, to teraz też będzie trudna, ale bardzo ciekawa. Jak się nauczysz nią grać, to może rzeczywiście warto zbierać.
Jaki skin fajniejszy ? Project Yasuo. Skin ma na prawdę fajne animacje i wygląd. Zmienia zdecydowanie więcej (jest też droższy, ale jeśli lubisz grać Yasuo to opłaca się kupić). Co do Dravena, to jego skiny nie zmieniają jakoś dużo, wszstko sprowadza się do zmiany wyglądu toporów.
szukam junglera Ale ci chodzi o dobrą postać do jungli, czy o kogoś kto gra jungle i będzie z tobą grał duoQ? Jeśli to drugie, to ja chętnie. Też jestem w brązie, lubię sobie pograć Seju i Shyvaną. Mój nick Jaelith.
o co chodzi w grze W grze na początku wybierasz bohatera, którego będziesz kontrolował. Każdy bohater posiada różne umiejętności i może grać na wybranej pozycji. Do bohatera musisz dobrać runy i specjalizacje, dodające potrzebne statystyki (runy kupujesz dopiero od 20 lvl). W trakcie gry musisz przepchać linie aż do nexusa we wrogiej bazie. Ważne jest zabijanie minionów, które dadzą ci doświadczenie i złoto, za które możesz zakupić w sklepie wzmacniające twojego bohatera przedmioty. Poza tym walczysz też z wrogimi bohaterami i starasz się ich pokonać, samemu pozostając przy życiu. Gra sprowadza się do tego, by zniszczyć nexus wroga. W tym celu pokonujesz kolejne fale minionów i niszczysz wieże, inhibitory, a na końcu właśnie nexus, którego zniszczenie da ci zwycięstwo. Na stronie eune.leagueoflegends.com/pl (strona serwera eune) znajdziesz zakładkę, w której są porady dla nowych graczy.
Dobry support Co do dwóch podanych przez ciebie: Leona jest off, a Thresh deff. Osobiście wolę Leonę, nebywale dużo cc, tankowatość i spore obrażenia z jej w. Poza tym polecam ci Sonę: doskonały poke,do tego heal, który nie raz ratuje życie i aoe stun z ulti. Morganę: jej ulti + zhonyia carryuje team fighty, bardzo długi sner i mega przydatna, kontrująca wiele postaci tarcza.
Bohaterowie w League of Legends Od dość już dawna pasjonuję się tworzeniem właanych postaci do Lol'a. Chciałabym wam zadać jedno pytanie, mianowicie: Jaką postać mogłabym stworzyć? Jaką miałaby mechanikę? Jaką postacią chcielibyście grać? Mam nadzieję, że weźmiecie udział w tej burzy mózgów, a ja stworzę coś ciekawego. :)