Konto LoL za skiny w cs go Witam. Wymienię konto w lolu za jakieś skiny w grze CS GO. Konto jest w brązie, ale dostaje 25+ punktów ligowych za mecz tak że można wbić wysoką dywizję jak ktoś potrafi grać. Długo nie grałem w Lola, a konto jest dość wartościowe. Dlatego chcę wymienić je za coś, co mi się przyda, Ponieważ przerzuciłem się na inną grę. Na kącie jest 97 postaci, 13 skinów (w tym Fizz Rybak, Nefrytowy Smok Wukong i wiele więcej), 29 unikalnych ikonek przywoływacza (np. Roccat 2015, Złota ikonka za sezon 4 i srebrna za 3 sezon i wiele więcej), 4 strony na runy. Konto posiada złotą ramkę za sezon 4 , ikonkę oraz Unikalny skin do Morgany !! Konto zostało stworzone w połowie sezonu 3. Po więcej info zapraszam na priv.
Wymienię konto w lolu Witam. Wymienię konto w lolu za jakieś skiny w grze CS GO. Konto jest w brązie, ale dostaje 25+ punktów ligowych za mecz tak że można wbić wysoką dywizję jak ktoś potrafi grać. Długo nie grałem w Lola, a konto jest dość wartościowe. Dlatego chcę wymienić je za coś, co mi się przyda, Ponieważ przerzuciłem się na inną grę. Na kącie jest 97 postaci, 13 skinów (w tym Fizz Rybak, Nefrytowy Smok Wukong i wiele więcej), 29 unikalnych ikonek przywoływacza (np. Roccat 2015, Złota ikonka za sezon 4 i srebrna za 3 sezon i wiele więcej), 4 strony na runy. Konto posiada złotą ramkę za sezon 4 , ikonkę oraz Unikalny skin do Morgany !! Konto zostało stworzone w połowie sezonu 3. Po więcej info zapraszam na priv.
Konto w lolu za skiny w cs go lub PSC. Witam. Wymienię konto w lolu za jakieś skiny w grze CS GO. Konto jest w brązie, ale dostaje 25+ punktów ligowych za mecz tak że można wbić wysoką dywizję jak ktoś potrafi grać. Długo nie grałem w Lola, a konto jest dość wartościowe. Dlatego chcę wymienić je za coś, co mi się przyda, Ponieważ przerzuciłem się na inną grę. Na kącie jest 97 postaci, 13 skinów (w tym Fizz Rybak, Nefrytowy Smok Wukong i wiele więcej), 29 unikalnych ikonek przywoływacza (np. Roccat 2015, Złota ikonka za sezon 4 i srebrna za 3 sezon i wiele więcej), 4 strony na runy. Konto posiada złotą ramkę za sezon 4 , ikonkę oraz Unikalny skin do Morgany !! Konto zostało stworzone w połowie sezonu 3. Po więcej info zapraszam na priv.
Wymiana konta do Margonem za Skiny w CS GO Witam. Mam do oddania konto do margonem z lvlem w przedziale 100-130lvl + postać na świecie prywatnym. Konto NIE BANOWANE! W Konto włożyłem bardzo dużo czasu i starań. Wymieniam czas poświęcony tej grze, ponieważ przerzuciłem się na inną gre. Możliwa zapłata w postaci PaySafeCard. Konto wartościowe, bardzo dobre eq, niestety 0 legend ;c (Nie miałem szczęścia) Ale postacie bardzo dobre do pvp i expa. Po więcej informacji zapraszam na priv. :D
Imroll
Imroll zadał pytanie w grze Margonem
Wymienię konto do Margonem za skiny w CS GO Witam. Mam do oddania konto do margonem z lvlem w przedziale 100-130lvl + postać na świecie prywatnym. Konto NIE BANOWANE! W Konto włożyłem bardzo dużo czasu i starań. Wymieniam czas poświęcony tej grze, ponieważ przerzuciłem się na inną gre. Możliwa zapłata w postaci PaySafeCard. Konto wartościowe, bardzo dobre eq, niestety 0 legend ;c (Nie miałem szczęścia) Ale postacie bardzo dobre do pvp i expa. Po więcej informacji zapraszam na priv. :D