Mam problem z CS GO Probuj konsultowac sie dalej. Ja mialem taki problem, ze nie wyswietlalo mi zadan w jednej z gier. Jak napisalem do supportu to na drugi dzien juz te zadania mialem widoczne, lecz zadnej odpowiedzi od supportu nie dostalem. Wystarczy poczekac, pamietaj ze na realizacje zamowienia masz 48-72h czasem wiec byc moze dostaniesz tego CSa po prostu. Pobralo ci punkty i kase po zakupie ?
ImGODnow
ImGODnow napisał(a) na forum gry Travian
Prośba o pomoc. Dziękuję Ci za odpowiedź. Pójdę za Twoimi radami i spróbuje wykonać choćby jakiekolwiek wyzwanie i być może nadarzy mi się taka okazja, aby choć przez chwilę, choćby godzinkę nikt mnie nie atakował, ale z tego co widzę to może być to praktycznie niemożliwe :D . Właśnie wczoraj tak sobie myślałem, że może dać bohatera do walki, żeby chociaż puste oddziały mnie nie atakowały, ale widzę , że dobrze, że tego jednak nie zrobiłem ^^. Dziękuję za wszelkie rady i mam nadzieję, że w końcu uda mi się wybudować te pola uprawne :D . W końcu mam jeszcze 8 dni :)
ImGODnow
ImGODnow napisał(a) na forum gry Metin 2
Build szamana PVE Pod PVE ja proponowałbym pierwsze co to wbić Pomoc oraz Błogosławieństwo, potem Smoczy Skowyt w połączeniu z biciem z siodła i powinno być git :) Pomoc da ci dużego boosta do dmg, a błogo jak najbardziej do expa się nadaję ze względu na zwiększenie przeżywalności. Po tych 3 skillach rozdajesz już wedle uznania, choć jezeli to ma byc PVE to polecałbym Strzelającego smoka.