Idefix
Idefix napisał na forum gry Tibia
Gdzie expić (56 lvl RP pacc) Polecam cmentarzysko na yalahar (mutated baty, banshee, braideathy), dragi na darashii/yalahar, wyrmy na lb, nightstalkery z gsami na liberty bay- to ze strzałami i łukiem, a z enchantami i tarczą zró task np. na mutated tigery - świetny profit ! ;)
Idefix
Idefix napisał na forum gry Tibia
Expienie 60 ms + 45 ek oczywiście ! polecam szczerze war golemy pojedynczo , stawiasz Energy Walla i latasz z golemem po tym wallu. Sorkowi polecam wziąć uhy, żeby czasem uleczyć knighta, gdyż jeszcze nie ma Strong Potionów. Oprocz tego jakieś dragi/dl'e, pamiętajać , żeby stać na skos. :)
Idefix
Idefix napisał na forum gry Tibia
Jaka jest najlepsza tarcza na paladyna? Nalepsza dla palladyna to blessed shield, ale jak wiadomo niedostepna dla zwykłego śmiertelnika, potem z kolei ludzie zapomnieli o Great Shieldzie :) ale też oczywiście jest to rare, potem dopiero nightmare/necro ze względu na wagę, potem mmska :)
Idefix
Idefix zadał pytanie w grze Tibia
Ktos pogra ze mną na Antice? Szukam kogoś do wspólnej gry, jestem 78 knightem, aktualnie bez pacc. Szukam kogoś do wspólnego huncenia (dragony, warlocki, banshee itp.), questów czy pk :p Mój nick w grze - Odrzutowa Langusta. Mam nadzieję, że znajdzie się jakiś chętny.