ISeeYouuuuu
ISeeYouuuuu napisał(a) na forum gry Taern
Wbijanie lv Na początku właśnie idzie szybko, zwłaszcza jak robisz prolog (główne zadanie) to nawet nie musisz expić, później musisz ciągle kilka lvli dobijać, żeby mieć jakieś zadania, najważniejsze to mieć ekipe, tym bardziej, że od 30lvla chodzi się na dz (ducha zamku), żeby expić. W sumie po wbiciu 45lvla i zrobieniu zadań gra polega już tylko na monotonnym biciu expa i zbieraniu kasy. Na zadania już wtedy nie ma co liczyć. Pamiętaj tylko o kupowaniu rarów, wtedy wszystko idzie o wiele szybciej.
ISeeYouuuuu
ISeeYouuuuu napisał(a) na forum gry Taern
Pet dla SH. Grałem w to kilka razy osiągając 70+ poziom postaciami, nigdy nie bierz peta, który bije tak samo jak Ty. Jak bijesz fizycznie to nie słuchaj ich i nie bierz peta, który też będzie tak bił, chociaż jako sh możesz zmienić defa przeciwnikowi. Nie grałem sh, ale na barbie miałem ploxa, jak dawał szpilkę to takiego duszka składałem w jednej rundzie. Papug też się dobrze spisywał.
ISeeYouuuuu
ISeeYouuuuu napisał(a) na forum gry Taern
Którą klasę lepiej wybrać? Barbarzyńca to postać która szybko soluje bossy, rycerzem sam nie pójdziesz, a nawet jeśli to barbarzyńcą w tym samym czasie zrobisz to kilka razy, ale ryckiem będziesz miał łatwo z szukaniem drużyny na bossa, bo bez niego się na nic silniejszego nie chodzi.
ISeeYouuuuu
ISeeYouuuuu napisał(a) na forum gry Big Farm
Ile punktów XP potrzeba? Podałem ile, 2875 to na 20 lvl potrzeba. To jest jedna z gier gdzie trudno się wyrobić z czasem, żeby zrobić 3 zadanie, jak zrobisz drugie to zrób screena, ale go nie wysyłaj od razu, poczekaj kilka dni bo później z trzecim możesz nie zdążyć.