O co tu chodzi? Gra jest prosta jak konstrukcja cepa :) 2 drużyny ganiają po mapie żeby dowieźć bombę do bazy przeciwnika :) w sumie to tyle. sterowanie raczej łatwe w ogarnięciu. Masz 2 skile + ult. Jak w każdej grze moba masz coś z dmg'em, suport, coś z CC i jakieś takie ala tank. Bombę podnosisz prze najechanie na nią, żeby odebrać przeciwnikowi zazwyczaj musisz go zniszczyć, czasem upuszczają(pod spacją masz upuszczenie)
IDudek
IDudek napisał na forum gry Pogromcy
jak szybko zdobyc 1000 zlota Nie ma żadnej wymiany srebra na złoto. Jest złoto na srebro. Jak klikam w wymiana złota to widzę aby opcje ze za srebro mogą mi dać złoto z całego dnia za zabijanie orków/zombie itd. Wychodzi więc że zadanie zajmie jakieś 20+ dni. Bo da rade 40-70 golda dziennie uzbierać. Czasem jak się skończy zadania wpadnie dodatkowo 5+. Pytanie czy na dłuższa mete tak da rade :]
IDudek
IDudek napisał na forum gry Star Conflict
6 poziom statku. Pytanie czy 3 zadanie to na pewno 6 poziom statku? A nie rangi 6? Bo taki błąd jest w zadaniu 2 np. W treści jest posiadaj statek poziomu 4 a zadanie zaliczyli mi za 3 razem jak dałem ss ze statkiem rangi 4. :)
IDudek
IDudek napisał na forum gry Soldiers Inc.
Pierwsze zadanie (7 questów) Nigdzie się nie da spr ile zrobiłeś. :) Jedyna opcja to zrobić 7 i nie odebrać nagród za nie, wtedy Ci się liczba zadań pojawi na notesie :) Btw nudne to się robi, nie rozumiem czemu admini/modzi się tak uwzięli i usuwają te posty
IDudek
IDudek napisał na forum gry Metin 2
Naprawdę?.... Zrób postać o zbliżonej nazwie. np jak masz użytkownika Mateusz daj Mateuszz nazwę postaci, na pewno zalicza... W regulaminie jest ze może być zbliżona.... I Rób ss'a w menu wyboru postaci :)
To chyba jakiś żart ! Nigdy się z czymś takim nie spotkałem. Często lvl w rożnych grach przeskakiwałem a i tak mi zaliczają. Odrzucili mi 2x ss za niewyraźny, ale nie za to ze lvl mam większy niż w zadaniu.. Wiec albo jakiś mod Cie nie lubi albo te ss'y są niewyraźne, bądź nie widać lvl'u/nicka. Polecam przycinać ss w paincie jeżeli w ten sposób zapisujesz :)