Problem z oknem gry Gdy przechodzę z TSO na inną kartę, to po powrocie, gra się zawiesza. Nie mogę ani poruszyć mapą, ani na nic kliknąć. W tym momencie jedynym rozwiązaniem jest odświeżenie strony. Problem powstał nagle, wcześniej nic takiego mi się nie przytrafiało. Ma ktoś z was taki problem? Wiecie co zrobić bym nie musiał ciągle odświeżać strony?
Hermit
Hermit zadał pytanie w grze Jungle Wars
Obrona Witam, gdy wchodzę w dziennik i otwieram powtórkę obrony, za każdym razem, gdy przeciwnik wrzuca swoją armię po ok. 5sec zachodzi mgła i wywala mnie z powtórki do mojej osady. Na początku, po pierwszej walce myślałem że wywala mnie dlatego, iż wioska została w 100% zniszczona. Jednak druga obrona okazała się skuteczna i udało mi się obronić wioskę, lecz problem z mgłą nadal mi dokucza.
Hermit
Hermit zadał pytanie w grze Polwars
Expienie Masakra z tym expieniem, jest jakiś szybszy sposób niż pojedynki? Energi starczyło ledwie na parę misji, a bardzo wolno się ładuje.
Bug? Problem z przygodą. Aktualnie zatrzymałem się na 8lvl ponieważ nie posiadam ani 1 odblokowanej przygody z której mógłbym dostać expa. Nawet misja "O przenoszeniu budynków" jest zablokowana, a wymaga tylko, by gracz posiadał magazyn i 8lvl (oba warunki spełniam). Co mam robić, może coś przegapiłem?