Heliors
Heliors zadał pytanie w grze The West
Głosowanie na nazwę nowego świata! Cześć wszystkim! Trwa głosowanie na nazwę nowego świata. Jaką nazwę wybierzesz? forum.the-west.pl/showthread.php?t=58584 Co myślicie o Kansa? wg mnie prosta i przyjemna nazwa. Nie ukrywam, że zależałoby mi na tym aby wygrała :) Tak więc proszę o głos jeśli nie macie problemu, będę bardzo wdzięczny, i zapraszam do dyskusji na ten temat.
Heliors
Heliors zadał pytanie w grze The West
Jaką nazwę wybierzesz? Cześć wszystkim! Trwa głosowanie na nazwę nowego świata. Jaką nazwę wybierzesz? http://forum.the-west.pl/showthread.php?t=58584 Co myślicie o Kansa? wg mnie prosta i przyjemna nazwa. Nie ukrywam, że zależałoby mi na tym aby wygrała :) Tak więc proszę o głos jeśli nie macie problemu, będę bardzo wdzięczny, i zapraszam do dyskusji na ten temat.
Heliors
Heliors zadał pytanie w grze Terra Militaris
To już koniec? ~ Terra Militaris Witam, ponieważ dłuugo nie grałem w terra militaris, nie jestem zbytnio poinformowany, jednak szukając w internecie oraz na poczcie, natrafiłem na wiadomość która mnie lekko zasmuciła... Z nich wynika, iż WebZen. Zwróciło licencję do Snail Games. Co uczyniło z Terra Militaris EU. Nie istniejącą już grę. A jako iż nie ma już Terra Militaris, to może ktoś coś wie o jakimś polskim/europejskim serwerze? Nawet jeśli nie, to może być amerykański. Ważne by grali na nim Polacy. Jak coś to zapraszam na PW. Chętnie się dowiem, jak to wygląda. Pozdrawiam.
Życzenia Świąteczne. Witam, ponieważ nie było ogólnego działu dla całego serwisu, napiszę tutaj. Życzę Wam, aby te święta były zapamiętane, byście chociaż na tą chwilę, oderwali się od gier i nie tylko. Byście te święta spędzili w gronie najbliższych ;) Dużo radości serdeczności i uśmiechu na twarzy! :) Wesołych Świąt!
Gnar (wrażenia z gry) Jakie macie zdanie na temat tej postaci? Ktoś testował ją jakoś specjalnie? Jaka jest jego specjalność. Może atak krytyczny, dużo dmg. Kradzież życia? Testowałem go na wielu builidach, i powiem że dalej coś w tej postaci jest coś ciekawego, brak jakiś itemów które ulepszą go na maks. Przyznam że to dość nie typowa postać, coś podobnego do garena i sivir. Szybkość z butami niezła, z itemami szybkość ataku całkiem spoko, dmg silne. Deff i życie dobre, grać nim jako zabójcą, strzelcem, wojownikiem, oraz obrońcą? Można, ale jest coś właśnie co mnie nadal zastanawia, czy w czym ta postać waszym zdaniem będzie się najlepiej prezentować? Moim zdaniem dość nie typowa postać ale.. Muszę ją mieć :) Opowiadajcie swoje wrażenia z gry, grając gnarem. Pozdrawiam!
Dobranie Runiczne [standard] Chciałbym zapytać bardziej zaawansowanych graczy co do trafności run. Czy dobrze je dobieram? Czy może coś zmienić? Dla postaci fizycznych Ustawiam sobie na czerwonych, znaki dodatkowych obrażeń od ataku. Żółte wartość dodatkowej obrony oraz niebieskie odporności na magię. Drugi mam zamiar zrobić na postacie magiczne. Niebieskie dodatek do obrażeń magicznych żółte regeneracja życia, a czerwone szybkość ataku. Czy do pierwszego składu uważacie że to dobry build? Ja osobiście nie narzekam ale ciekawi mnie opinia :P Druga strona run jeszcze nie powstała, co sądzicie o takim przykładzie run? Może powinienem w żółte dać trochę deffa? Czekam na ciekawe odpowiedzi. Jeśli będzie dość dobra, łapka w górę leci - Pozdrawiam