HeadShot
HeadShot napisał(a) na forum gry World of Tanks
Najlepsza gra Wargaming? World Of Tanks jest najciekawsza i najbardziej popularna, World Of Warships jest fajne ale nie dla każdego nie dzieje się tam tyle ile w wocie, a World Of Warplanes to niewypał jeśli chcesz polatać samolotami lepszym wyborem jest War Thunder
HeadShot
HeadShot zadał pytanie w grze World of Tanks
Czy mieliście taki problem? Tak jak w temacie a konkretnie chodzi o to że po ściągnięciu patcha 9.6 mam takie dziwne spadki FPS normalne jest 40 na wysokich ustawieniach i grafice podstawowej a na chwile spada do 10 i potem znowu jest 40 dodam że przed patchem było wszystko ok i zmiana ustawień nic nie pomaga.
HeadShot
HeadShot zadał pytanie w grze World of Tanks
Problem z dźwiękami wystrzałów Mama problem zainstalowałem moda na realistyczne dźwięki (zrobiłem kopie oryginalnego folderu audio) po pewnym czasie mi się znudził więc go odinstalowałem i wrzuciłem oryginalne dźwięki wszedłem do gry i niby wszystkie dźwięki są oprócz dźwięków wystrzałów dźwięki przeładowania się zmieniły na oryginalne a dźwięków wystrzałów nie ma w ogóle wie ktoś jak to naprawić?
HeadShot
HeadShot zadał pytanie w grze War Thunder
Problem z aktualizacją. Witam. Mam taki problem z aktualizacją War Thunder a mianowicie pobiera mi się kawałek aktualizacji a potem włącza mi się niebieski ekran i wyłącza mi się komputer. Po ponownym włączeniu komputera i gry wyskakuje błąd że pliki muszą być zaktualizowane lub są uszkodzone i wszystko zaczyna się od początku.