pytanie o postacie Powiem wam, że shyvana w dobrych rękach z nowym itemkiem na jungle potrafi w 5 sekund zjeść przeciwnika. itemek ten daje dmg w stosunku do %max hp przeciwnika, a jej q działa jako 2 aa, więc pasywka itemu działa podwójnie, powodując ogromne ilości obrażeń. To samo yi z jego pasywką ale nie widziałem/próbowałem go w akcji więc mogę się mylić. Co do rengara to nigdy nim nie grałem i nie potrafię odpowiedzieć.
Harrrry
Harrrry napisał na forum gry Dark Era
Czy zdążę z zadaniem ? Powinieneś zdążyć. W razie gzego włącz auto-fighta na stworach o lvl podobnym do twojego lub wyższym troche, a powinien ci szybko wejść lvl. Tylko pamiętaj żeby co jakiś czas kliknąć coś w grze bo cię rozłączy.
LeBlanc czy Yasuo? Zależy od stylu gry. Yasuo jest bardzo mobilną postacią gdy masz dużo minionów i jego w oraz pasyw potrafią zatruć życie przeciwnikowi+ wystarczą dwa itemy aby być broken. O lb niestety nie mogę zbyt dużo powiedzieć bo nią nie gram jednak jej głównym atutem jest W którym możesz sprowokować przeciwników do spalenia flasha, a następnie wrócić się śmiejąc się z wrogów.
Kumulacja efektów Lich Bane + Iceborn Gauntlet Te dwa przedmioty posiadają wspólną moc UNIKALNĄ, a te same unikalne umiejętności nie kumulują się, więc efekt będzie taki, jakbyś użył tylko jednego przedmiotu. Dlatego należy patrzeć na opisy cech przedmiotu i na to, czy umiejętności z przedmiotów są j/w UNIKALNE, czy zwykłe(bez tytułu UNIKALNE). Dlatego nigdy nie bierz na raz wymienionych zmory licza z lodową rękawicą czy mocą trójcy bo nie ma to najmniejszego sensu.