Co sądzicie o Quinn? Nie miałem zbyt dużej styczności z tym championem, ale z tego co mi wiadomo o wiele silniejsza jest na topie pod off tanka. Na pierwszy item Frozen Mallet (czyli Lodowy Młot), ale dalszego buildu ci nie powiem bo aż tak dobrze jej nie znam. Pozdrówka :-)
Bard- co o nim sądzicie? Z tego co wiem panuje przeświadczenie że Bard to jeden z najgorszych (jak nie najgorszy) support w grze, ze względu na małą ilość HP, słabe spelle itd. Uważam, że jednak warto mu dać szansę, osobiście mam o nim mieszane zdanie- z jednej strony naprawdę bardzo dobrze sprawdza się jako healer (oczywiście jeśli ADC wie kiedy je zebrać), a z drugiej strony jest bezużyteczny jeśli wraz ze swoim ADC nie dominują linii (brak możliwości zbierania dzwonków). Co wy sądzicie o nowym supporcie. Prosiłbym o dłuższe i bardziej sensowne odpowiedzi, z góry dzięki! ;)
Draven- jak trudno nim grac? Moj najlepszy przyjaciel uwielbia grac AdCarry, totez ja sprobowalem swoich sil jako support. Od kilku miesiecy gramy razem rankedy i przygladam sie jego grze Dravenem. Gra on nim na bardzo dobrze, doslownie w kazdym meczu jest w stanie "wycarrowac" druzyne. Kiedy mialem troche wolnego czasu rowniez sprobowalem zagrac Dravenem ( byl w rotacji ) jednak kompletnie mi nie szlo. Takze zapytam was- czy uwazacie ze Draven to trudne AdCarry czy raczej latwo nim grac. Piszcie !