Geskon
Geskon zadał pytanie w grze Stardoll
Wysyłanie projektów Dlaczego można wysyłać w prezencie zaprojektowane ubrania i dekoracje a nie można wysyłać włosów czy biżuterii? Pewnie admini boją się ,że wszyscy zaczną wysyłać sobie prezenty z lewych kont ale to przecież już dawno się dzieje. Dodatkowo mogli by wprowadzić możliwość przefarbowanie zaprojektowanych włosów farbami za sklepu oraz rozbudować Star Design Fashion i dodać jakieś nowe opcje bo te szablony to już przeżytek skoro niektórzy tworzą całkowicie nowe ciuchy z kreatorze włosów albo biżuterii. Co o tym sądzicie i czy macie jakieś pomysły jak można by rozbudować opcje projektowania?
Geskon
Geskon zadał pytanie w grze Stardoll
Wygraliście Catwalk? Pytanie do tych ,którym się to udało bądź znają kogoś kto tego dokonał. Po jakim czasie od zapisania swojej lalki trafiliście na listę wygranych? Pytam bo bardzo chcę to wygrać i wczoraj zapisałam lalkę ponad 5tys razy (na kilku kontach,w tym moim, aż do limitu w albumie) i na razie nic a taka ilość powinna się dość często wyświetlać i dać mi chociaż 10te miejsce skoro czasami dostają się tam ludzie z 13tym poziomem i ubraniami ,które dostaje się za darmo na starcie.
Geskon
Geskon zadał pytanie w grze Stardoll
Superstar Starterpack Może nie wiele osób o tym wie ale dla nowych użytkowników jest czasami dostępna opcja Starterpack i można zostać na krótko superstar za małe pieniądze. Ja założyłam niedawno kolejny profil. Postanowiłam go doładować właśnie w ten sposób i zamiast 3zł pojawiała mi się transakcja za ponad 20zł i to kilkukrotnie i musiałam ją anulować. Może mój problem był związany z tym ,że mam ustawiony kraj Wielka Brytania a teraz przyjechałam do Polski i chciałam doładować w polskiej walucie. Miał ktoś podobny problem z zakupem SuperStar a wczególnośc tego StarterPack?
Geskon
Geskon zadał pytanie w grze Stardoll
Jak wygrać Catwalk? Udało się to wam kiedyś? Mi chodzi o zajęcie nawet 10 miejsca. Zapisałam swoją lalkę ponad 100 razy w albumie i mimo, iż innym kontem głosowałam przez długi czas to nie spotkałam swojej lalki. Miejsca na liście najlepiej ubranych zajmują często beznadziejnie ubrani z niskim levelem. Od czego więc zależy to czy nasza lalka będzie się tam pojawiać? Od ilości zapisanych w albumie czy może czegoś zupełnie innego?