Znajdź ukryte miejsce Witam panowie, jeśli jeszcze ktoś o tym nie wie, trwa właśnie (od wczoraj) zadanie dla żołnierzy, polegające na znalezieniu Ukrytego Miejsca. Więcej na oficjalnym forum BF: http://battlefield.play4free.com/en/forum/showthread.php?tid=146442&utm_campaign=socombfp4f-a Prośba tylko do panów, nie umieszczajmy tu lokacji tego miejsca, niech każdy poszuka na własną rękę i ma trochę zabawy.
Interesująca mapa Czy ktoś orientuje się, co dzieje się z mapą, którą oglądamy od 1:03 w oficjalnym video (dostępnym na tej stronie, główna strona BFP4F)? Rozumiem, że ten trailer powstał już dawno, ale ta mapa z jakiegoś powodu nie weszła do oficjalnego kanonu map dostępnych w grze. Może ktoś z was gra na serwerze testowym gry, albo kojarzy tą mapę. Autostrady, wiadukty i ślimaki drogowe wskazują na większą mapę, typu Oman.
Zwiad satelitarny Witam, mam pytanie a'propos jednej z umiejętności szturmowca - mianowicie zwiad satelitarny. Pokazuje on na minimapie wrogów przez określony czas, to jasne. Interesuje mnie jednak, czy informacja ta dostępna jest tylko dla mnie (kiedy użyję umiejętności), czy także dla członków drużyny. Zdaje mi się, że tylko dla mnie, bo do tej pory podczas gry nie widziałem żadnych informacji, żeby ktoś tego użył.
Zmiana menu kontekstowego [Q] Witam Panowie, co powiedzielibyście na zmianę menu kontekstowego, dostępnego pod klawiszem [Q]? W tej chwili jak wiecie, ma formę prostokąta, podzielonego na odpowiednie pola. Osobiście sądzę, że zmiana jego kształtu na "kołowy" i korzystanie z takiego menu byłoby bardziej intuicyjne. Mam tu na myśli menu z takich gier, jak Wiedźmin 2, czy Americas Army 3. Jeśli pomysł ten się spodoba, napiszę propozycję do twórców.