Gebbether
Gebbether napisał(a) na forum gry League of Legends
Pytanie dla doświadczoncyh (MMR). W tej chwili to już za późno, bo rozpoczął się nowy sezon. Weszły zmiany, więc teraz po 10 rankedach wywali Cię do znacznie niższej dywizji, prawdopodobnie do brązu, ale nie zniechęcaj się. Trening czyni mistrza, od Twojego mmr zależy kogo będzie Ci przydzielać w każdej rozgrywce. Najlepiej, żebyś osiągnął maksimum swoich możliwości, przestał grać rankedy, poćwiczył na normalach na tym poziomie i po pewnym czasie znowu powrócił do gier rankingowych. Co do nowego systemu placementów, to ktoś mając 1500 mmr po 10 winach i tak trafił do brązu, więc coś tu się ewidentnie spieprzyło.
Gebbether
Gebbether napisał(a) na forum gry League of Legends
Inni gracze Ah to norma, miałam nawet sytuację że po przyznaniu się do swojej narodowości innemu graczowi, po prostu wyrzucił mnie ze znajomych xD pomimo tego iż z natury jestem spokojną i miłą osóbką i wcześniej dobrze nam się razem grało. Z tego co wiem to Czesi też nie mają dobrej opinii. Na szczęście uwolniłam się od polaczkowej kultury grając na innym serwerze x)
Gebbether
Gebbether napisał(a) na forum gry League of Legends
ktory adc bd lepszy po reworku? Pewno nie jeden. Mam nadzieję, że kolejny sezon będzie dla strzelców. Miss Fortune dostała chory rework na ulta, będzie mogła trafiać krytyki, ulti Kog'Mawa też zostało ulepszone. Ale i tak najbardziej ciekawi mnie nowy pasyw Cait, która niestety przy innych adc trochę odstawała.