GeS300
GeS300 napisał na forum gry World of Tanks
Jaka linia czolgow ciezkich do robienia misji osobistych? Serie tych misji zrobiłem na radzieckiej linii do is-7, ale prawdę mówiąc miałem duży problem z wykonaniem misji cc-12, gdzie trzeba zablokować pancerzem tyle uszkodzeń ile wynosi dwukrotnosc twojej wytrzymałości + zadać 1.5k obrażeń. Czołgi z tej linii mają dość kapryśny pancerz, więc bardziej polecałbym niemiaszki, gdyż wydaje mi się, ze większość misji jest robiona właśnie pod nie
GeS300
GeS300 napisał na forum gry World of Tanks
Który czołg lepszy? Osobiście polecam francuzkie czołgi do wykonania tej misji (często mają ponadprzeciętne camo). Misje praktycznie można wykonać tylko na prochorowce, czy malinovce, szybki rajd, znajdujesz dobry krzaczek i spotujesz przez resztę bitwy :p
GeS300
GeS300 napisał na forum gry World of Tanks
Propagowanie faszyzmu Chyba musiałbyś się ograniczyć do napisania do supportu, ale jeśli ten typ należy do jakiegoś klanu, a ty chcesz by koniecznie sprawiedliwości stała się zadość, to zawsze możesz porozmawiać z dowódcą jego klanu, wysłać powtórkę i może spotka go kara dyscyplinarna ze strony klanowiczów (raz w swoim klanie miałem podobną sytuację, ale tam wyrzucono członka klanu za zadawanie uszkodzeń sojusznikom na randomie - ktoś zrobił donos i do widzenia :p )
GeS300
GeS300 zadał pytanie w grze World of Tanks
Zarowka (szosty zmysl) - niepoprawne dzialanie? Witam! Zarowke mam na wielu czolgach i uwazam, ze jest to najlepszy perk dla dowodcy. Jednak czasami zdarzaja mi sie sytuacje, gdy kampiac sobie w krzaczkach lub jezdzac ni z gruszki, ni z pietruszki dostaje niespodziewanego prezentu w postaci pocisku. Zarowka sie nie pojawia oraz nie pojawila sie przedtem. Czy jest to jakis bug tego perka, czy zorowka zapala sie dopiero, gdy zostana spelnione jakies warunki?
GeS300
GeS300 zadał pytanie w grze World of Tanks
Taktyka na T34 Witam! Zastanawiam się jak powinno grać się tym czołgiem. Mam w garażu T30 i widzę, że T34 to taka T30, tylko że ze słabszym działem. Taktyka obydwu czołgów to wystawianie wieży - zwykle trzeba kampić przy górce, itp. Jest jednak pewna różnica - T34 to czołg ciężki, a T30 to niszczyciel. Nie macie czasami takiej sytuacji, że marudziarze z drużyny piszą : ,,idiot camper. You are HT no TD" . Jak sie wtedy zachowujecie i jak najczesciej gracie - w ruchu, czy kampicie?