Ile czasu? ja pierwsze 2 zadania zrobiłem o ile dobrze pamiętam w jeden wieczór... ostatnie zadanie polecam robić tylko wtedy jeśli ta gra ci się spodoba. 3 zadania za 100 pkt nie warto, a jeśl już się uprzesz to polecam tam gdzie masz wypisane zadania za lvl kliknąć "zlecenia". za robienie zleceń wpada sporo expa
Gary_ale_jary
Gary_ale_jary napisał na forum gry S.K.I.L.L
Skill krotkie streszczenie są levele, a zamiast skrzynek coś co się nazywa kapsuły. Jak masz kapsułę to możesz ją otworzyć i wyleci ci z niej skin, buff do expa, albo jakieś inne ulepszenia. Tak poza tym to gra jest bardzo podobna do CS:GO. Jest dużo trybów gry i całkiem sporo map. Polecam zagrać.
Gary_ale_jary
Gary_ale_jary napisał na forum gry Grepolis
Jaką gildię polecacie? :) chodzi ci o sojusz? W Grepolis jest obecnie 6 światów, na które możesz teraz wejść. Na każdym z nich są inne sojusze tworzone przez innych graczy. Poza tym na każdym świecie jest 100 mórz. Sojusz zazwyczaj przyjmuje osoby z danego morza by każdy z sojuszu mógł do innej osoby z tego sojuszu wysłać jak najszybciej wsparcie. Na przykład na świecie na którym ja gram jest 1105 sojuszy, więc wybór jest naprawdę duży nie mówiąc o tym, że możesz założyć własny sojusz. Polecam popatrzeć jakie sojusze są obok ciebie wysłać do któregoś prośbę. Najlepiej prośbę napisać samemu a nie wysyłać tą co ci się wyświetla automatycznie.
Start w grze Polecam czołg KV-1 (5 tier czołg ciężki ZSRR). Jest to jedna z moich ulubionych maszyn. Ma dobry pancerz, fajne działo, i prawie zawsze zarobisz na bitwie dużo więcej niż na niej stracisz. Na tym czołgu możesz się bardzo dobrze nauczyć sidescrapa i wybacza on dużo błędów, które popełniają początkujący. Jest to typowa linia polecana nowym graczom.