Ile czasu? ja pierwsze 2 zadania zrobiłem o ile dobrze pamiętam w jeden wieczór... ostatnie zadanie polecam robić tylko wtedy jeśli ta gra ci się spodoba. 3 zadania za 100 pkt nie warto, a jeśl już się uprzesz to polecam tam gdzie masz wypisane zadania za lvl kliknąć "zlecenia". za robienie zleceń wpada sporo expa
Gary_ale_jary
Gary_ale_jary napisał na forum gry S.K.I.L.L
Skill krotkie streszczenie są levele, a zamiast skrzynek coś co się nazywa kapsuły. Jak masz kapsułę to możesz ją otworzyć i wyleci ci z niej skin, buff do expa, albo jakieś inne ulepszenia. Tak poza tym to gra jest bardzo podobna do CS:GO. Jest dużo trybów gry i całkiem sporo map. Polecam zagrać.
Gary_ale_jary
Gary_ale_jary napisał na forum gry Grepolis
Jaką gildię polecacie? :) chodzi ci o sojusz? W Grepolis jest obecnie 6 światów, na które możesz teraz wejść. Na każdym z nich są inne sojusze tworzone przez innych graczy. Poza tym na każdym świecie jest 100 mórz. Sojusz zazwyczaj przyjmuje osoby z danego morza by każdy z sojuszu mógł do innej osoby z tego sojuszu wysłać jak najszybciej wsparcie. Na przykład na świecie na którym ja gram jest 1105 sojuszy, więc wybór jest naprawdę duży nie mówiąc o tym, że możesz założyć własny sojusz. Polecam popatrzeć jakie sojusze są obok ciebie wysłać do któregoś prośbę. Najlepiej prośbę napisać samemu a nie wysyłać tą co ci się wyświetla automatycznie.
Start w grze Polecam czołg KV-1 (5 tier czołg ciężki ZSRR). Jest to jedna z moich ulubionych maszyn. Ma dobry pancerz, fajne działo, i prawie zawsze zarobisz na bitwie dużo więcej niż na niej stracisz. Na tym czołgu możesz się bardzo dobrze nauczyć sidescrapa i wybacza on dużo błędów, które popełniają początkujący. Jest to typowa linia polecana nowym graczom.
Gary_ale_jary
Gary_ale_jary napisał na forum gry Minecraft
jak wykopać ten czarmy blok na samym dole macie rację... prawie. Jest jeden błąd gry, który pozwala go zniszczyć. Tuż nad nim należy zasadzić drzewo (którego nazwy nie pamiętam :P ) które wpuszcza korzenie do ziemi. jeżeli na skale macierzystej postawisz jedną warstwę ziemi i na nich 4 sadzonki tego drzewa ułożone w kwadrat i przyśpieszysz rośnięcie mączką kostną to powinno wypuścić korzenie co spowoduje zniknięcie skały macierzystej i zamienienie jej na drewno z tego drzewa. Jest to pracochłonne, ale da się... lepiej włączyć gamemode 1 :D