Fusiek96
Fusiek96 napisał na forum gry NosTale
Finesia - dyskusja to prawda, sam grałem dłuuugo na s3. Pamiętam kilku fajnych ludzi takich jak np Wiola albo rokoj z UltimateClan albo też Melmer'a. Są tam bardzo fajni ludzie. Co do glacy czy też arenki.. fakt biednie jest, przydało by się urozmaicenie. Ale powiedz mi kto przeniesie swój dobytek na s3 z s1..? Może ludzie którzy chcą zacząć od nowa albo "gonią za przygodą" ;) Osobiście bym bardzo chętnie tam wrócił, nawet od jakiegoś czasu to rozważałem :)
Czym wyjsc z b1 do s 1 ? moim zdaniem najłatwiej wyjść z tych niższych dywizji grając na midzie bądź w jungli. Ponieważ z tych 2 pozycji najprościej wyccariować grę się da. Mid'em trochę pofarmisz i możesz iść Roam'ować np Katą bądź Zedem. Co do Junglerów... Mobilność i albo duży dmg albo duży sustain. A tak po za tym nie będziesz miał okazji zawsze grać swoim mainem. Warto mieć chodź by trochę ograną każdą linie ;)
Fusiek96
Fusiek96 dodał zdjęcie
Pomocy! Nie dostaje zadań z gier.. jedynie z tych 2 takie coś mi wyskakuje jak na screenie, a z innych nawet się nie pojawiają.. A jeśli w tych 2 tam założę konta i postacie to nic się nie dzieje... :/
Fusiek96
Fusiek96 napisał na forum gry NosTale
Eq na sina na 88 lv Dobry przeciw magom jeśli ci nie mają oslo z ochroną many, a tak ogółem to chyba na 80... zależy od oslo bo mniemam takie eq to już u5/6/7 +7/8 musi być :)
granie shaco, czy trudne? Shaco.. jego zadaniem jest przeszkadzać enemy junglerowi i robić zamieszanie na mapie.. A także jak najszybsze "Wyout'owanie" z early game'u przeciwnego midera, bo ganki na mida są najskuteczniejsze. Jest to Assassin z dużą mobilnościa.
vi czy sejuani Vi... ma za zadanie skupić się na pojedyńczym celu i go wyeliminować, co do sejuani.. Ma zrobić zamieszanie w team fight'cie, trochę CC rzucić.. Mimo to osobiście wolę bardziej Vi