Wyprzedaż Witam, mam pytanie odnośnie wyprzedaży. Zauważyłem że jest 04.04-07.04 więc 07.04 się kończy czy będzie jeszcze w tym dniu dostępna? Bo jest skin do LeBlanc, mojego maina, i zależy mi na nim, a dogry.pl jeszcze nie przyznalo mi pkt a minęło 30h i podobnież tylko w dni robocze wysyłają kody.
Thresh/Blitz/Leona ? Witam, mam dylemat, nie wiem którą z tych postaci kupić na suppa. Dodaję, że mogę kupić jedną z nich bo potem runy i strona na runy to trochę kasy zejdzie. ... Która z tych postaci jest najbardziej mobilna? Wiem, że Thresh może pięknie uratować kolegę z teamu oraz połączenie Q+E jest mocne i w early kończy się to killem. Z kolei Leona ma sporo CC.. Też jest mocnym tankiem jak thresh i łatnie rozpoczyna TF'y. Natomiast blitz ze swoim Q grabnie pod turret i też jest easy kill, chociaż nwm czy w TF jest dobry. Którą z tych postaci wybrać aby wygrać TF? Ja preferowałbym Thresha, ale jakie jest Wasze zdanie?
Maokai - Profesjonalna Porada Witam, otóż chciałem kupić sobie Maokai, jest mobilny i bardzo spodobała mi się ta postać, ma też efektywne ganki, zagrałem nim raz na boty, fajnie było, ale boty to wiecie... Nie wiem jak grać nim przeciwko innym graczom, chciałbym jakieś porady lub wskazówki jak nim grać (Oczywiście tylko jungle) , co pierwsze brać i maksować oraz jaki Build. Z góry dzięki