Jesteś P2P/Ogar czy f2p/noob? Nie każdy p2p ogarnia, nie każdy f2p to noob. Osobiście jestem p2p, jednak mój kumpel jest f2p a zazwyczaj mamy najwięcej pkt na serwerze (jako para ja medyk, on gruby/ pyro). Jak byłem f2p często zdarzało mi się mieć wyniki lepsze niż p2p. Zależy od starań, nie od pieniędzy. Czapka za kilkadziesiąt dolarów nie czyni lepszym graczem.
Forcoins
Forcoins napisał na forum gry Howrse
jak zdobyc darmowe kupony ? Możesz uśmiercić 30 letniego konia - maksymalnie 10 w ciągu 30 dni, za każdego dostaniesz kupon Po 50 dniu stażu można raz na 30 dni kupić kupon za 20% swoich funduszy (tu polecam najpierw tymczasowo pozbyć się funduszy np. zalicytować bardzo wartościowego konia lub kupić paszę - tym sposobem można dostać kupon nawet za 1 eq :D )
Forcoins
Forcoins zadał pytanie w grze Howrse
Poszukuję 'zabójcy" koni :) Szukam osoby która zabije mi 5 lub 10 koni. Za zabicie 5 płacę 1 kupon, za 10 płacę 2 kupony. Wymagam od "zabójcy" przynajmniej 1 kuponu na koncie by wszystko odbyło się bez ryzyka oszustwa przez którąkolwiek ze stron. Chętni niech piszą tu lub na PW na howrse. Mój nick to Arvaath
Forcoins
Forcoins zadał pytanie w grze Howrse
Mobilna wersja howrse Witam, jestem posiadaczem nieszczęsnej ( :P ) Nokii Asha 302. Nie działa mi mobilna wersja howrse a nie mam możliwości korzystania z normalnej. Wie ktoś jak sprawić by howrse poprawnie działało na moim telefonie? Jeśli nie to może któryś z użytkowników wie czy howrse działa na Nokii C6? Pomoc nagrodzę podarunkiem na howrse ;)