Filipczy
Filipczy zadał pytanie w grze Margonem
Która broń lepsza? Witam. Mam dwie bronie: - Lodowe ostrze goblina *unikat* - Wekiera Tolloka Która broń jest lepsza? Więcej ataku ma Wekiera, ale Lodowe ostrze ma jeszcze +120 obrażeń od zimna. Czy w przypadku tych obrażeń od zimna, atak jest łączony ze zwykłym i tym magicznym?
Filipczy
Filipczy zadał pytanie w grze World of Tanks
Która broń jest lepsza? Witam. Mam dwie bronie: - Lodowe ostrze goblina *unikat* - Wekiera Tolloka Która broń jest lepsza? Więcej ataku ma Wekiera, ale Lodowe ostrze ma jeszcze +120 obrażeń od zimna. Czy w przypadku tych obrażeń od zimna, atak jest łączony ze zwykłym i tym magicznym?
Filipczy
Filipczy zadał pytanie w grze Margonem
Rozwinięcie gry Witam. W tej chwili mam 24 poziom Paladyna. Gra wydaje mi się niezbyt ciekawa. Stąd moje pytanie - czy jest jakiś moment w którym gra staje się dopiero "prawdziwą grą" żeby nie biegać tylko na moby i expić do kolejnych poziomów? Jest jakiś prób poziomu od kiedy można zacząć bawić się w elity i na czym te elity polegają?
Filipczy
Filipczy zadał pytanie w grze World of Tanks
Własny klan Witam. Gram kilkoma kolegami i rozważamy założenie swojego klanu. Czy może mi ktoś powiedzieć czy jest to dla nas opłacalne skoro mamy czołgi IV-VI poziomu? Na czym polega gra na mapie globalnej i czy ciężko jest podbić prowincję aby dostawać złoto? Proszę o wyjaśnienie co i jak. Dzięki :)