Enerv
Enerv napisał na forum gry Warface
Jakie są zadania? Gra zdecydowanie lepsza niż Crossfire, ryzykownie rzekłbym, że najlepszy shooter typu F2P. Wykonać zadania można wygrywając mecze w trybie versus. Kampania (misje) nie są brane pod uwagę, więc zwrocie na to uwagę, jeśli chcecie przesłać zrzut ekranu do sprawdzenia.
Enerv
Enerv napisał na forum gry CrossFire
Odnośnie zadań? Sama treść zadania jest mało sprecyzowana. Z początku myślałem, że wymagane jest 20 zabójstw podczas meczu, dlatego rozegrałem 3 gry, gdzie to osiągnąłem pułap i wysłałem zdjęcie. Niestety, odrzucono - wysłałem, więc z profilu wg. zaleceń moderatora, ale zamiast 20 mam 41 i cóż, obawiam się, że wyszedłem zdrowo poza próg i zadanie zostanie odrzucone. No chyba, że ktoś będzie o tyle dobry, że zaliczy mi od razu 1 i 2, w co wątpie - sama gra to porażka, Lobby w 1024x768 i nie da się zmienić rozdzielczości, a w grze grafika gorsza niż w 1.6 i raptem 200 FPS - optymalizacja jak i gra tragiczna.
Enerv
Enerv napisał na forum gry Tibia
A czy Hat of the Mad leci z Trolla? Nie, Hat of the Mad możesz zdobyć ze skrzyni w Mad Mage Room'ie lub kupując na rynku dostępnym w depozycie. Quest nazywa się Mad Mage Room Quest i jest dokładnie opisane jak można go zdobyć na praktycznie każdej Tibijskiej Wiki.
Enerv
Enerv napisał na forum gry Tibia
jak wpłacić kasę do banku? Wpłacanie środków: "deposit suma" lub "deposit all". W miejscu "suma" wpisujesz kwotę podaną w złocie, zaś "all" wpłaca wszystkie Twoje środki, które masz przy sobie. Wypłacanie środków: "withdraw suma". Jak w powyższym przykładzie, lecz zamiast wpłacać to wypłacasz środki. 100 złotych monet (Gold Coin) to 1 srebna moneta (Platinum Coin), a 100 srebrnych monet to 1 kryształowa moneta (Crystal Coin). Zamiana monet: "change gold", wpisujesz ile chcesz zamienić. Zamienia Ci złote na platynowe, a platynowe na kryształowe. Sprawdzanie salda: "balance". Zwraca wartość środków znajdujących się w banku. Przelew dla gracza: "transfer", następnie nick gracza oraz kwota (lub odwrotnie, nie pamiętam. Będzie czytelna informacja o tym, co masz podać najpierw). I chyba tyle.
Enerv
Enerv napisał na forum gry Tibia
bonusy od addonów Na oficjalnych serwerach Tibii bonusów nie ma. Takie rzeczy tylko na nieoficjalnych serwerach tworzonych przez graczy, potocznie zwanych OTS (Open Tibia Server). Jak wspomnieli przedmówcy to tylko element dekoracyjny, za to wierzchowce (Mounty) dają korzyści. 20 prędkości do poruszania się oraz niektóre dające światło.
Enerv
Enerv napisał na forum gry Tibia
Jaka wersja tibi według Ciebie była najlepsza? Zaczynałem swoją przygodę świeżo po wprowadzeniu 8.0 z przerwami do dziś. Szczerze mówiąc bardziej odpowiada mi aktualna wersja względem starych. Wierzchowce, płynniejsze animacje, dużo nowych czarów i w szczególności miast. Fakt, gra jest o wiele łatwiejsza, ale czasy się zmieniają. Szkoda tylko systemu PvP, który obecnie jest tak zepsuty jak 70% graczy korzystających z macro. Jedyne, co się chyba nie zmieniło to boterstwo. Było, jest i będzie - kto się zgodzi z tym kciuk w górę. ;)
Enerv
Enerv napisał na forum gry Tibia
Serwer pomocy;p A może coś świeżego? Beneva wystartowała 17 listopada ubiegłego roku. Chociaż lepiej nie, wyścig szczurów i masowe boterstwo pewnie jest na początku dziennym. Polecam od siebie Olympę, Neranę lub Refugię.
Enerv
Enerv napisał na forum gry Tibia
tibia paladin czary na 8lvl POMOCYY Czarów na razie nie kupisz ze względu na niski poziom postaci, korzystaj z tych, które otrzymałeś od NPC. Mam tutaj na myśli leczenie (Light Healing). Jeśli chodzi o chybienia to normalne, Twój poziom broni dystansowej jest niski. Musisz potrenować na słabszych potworach awansując w umiejętności dystansowej. Pod miastem znajdziesz słabsze potwory, a do trenowania polecam zaopatrzyć się w kamienie bądź konto premium i trenowanie offline za pomocą statuy bądź jak wspomniałem pierwszą metodę z kamieniami. Kupisz je na rynku w depozycie, bezpośrednio od graczy lub pozyskasz sam z Goblinów w Femor Hills.
Co daje np. 64tick. i 128tick. ? Tickrate to nic innego jak ilość pakietów wysyłanych przez serwer. Im większa tym lepsza, bo masz mniejsze opóźnienie. I nie, wyższy tickrate nie przekłada się na lepszy drop. To bujda na kółkach, jak szansa wypadnięcia kosy podczas meczów. Prędzej spotkacie św. Mikołaja w Laponii, niż wypadnie Wam kosa podczas rozgrywki - chyba, że ze skrzynki. :D
Reklamy podczas gry w Counter Strike Takie rzeczy tylko na serwerach społeczności tworzonych przez graczy. Na jednych są niestandardowe dźwięki typu "double-kill", etc. a na jeszcze innych komercyjne reklamy po skończeniu rundy. Na serwerach oficjalnych od Valve tego typu nieprzyjemności nie występują - a jeśli miałeś to dźwięk nie mógł pochodzić z Counter Strike.
czemu ludzie nie lubią rusków Bo Putin. Nie no, a teraz poważnie - najwidoczniej mało czasu spędziłeś na grach rankingowych i jeszcze tego nie doświadczyłeś. Głównie ruscy potrafią przegrać wygrany mecz. Odmawiają komunikacji z drużyną, są umysłowo zacofani i stanowią ponad 70% (jak nie więcej) społeczności tej gry i 50/50 z nich to cheaterzy, którzy psują tą grę - dlatego ich nie lubimy.