Co lepsze: M4A4 czy M4A1-S? M4a1-s posiada tylko 20 amunicji w magazynku a m4a4 ma ich aż o 10 więcej czyli 30. Wiadomo, że zawsze przyda się więcej ammo na dobrego prefire ponieważ 20 czasem w esce brakuje i nie da się przeciągnąć 4 typów wybiegających lub rashujących. Eska jest cicha jak jej nazwa wskazuje posiada Silencer ( tłumik ) i wycisza każdy strzał i przy tym jest mniejszy rozrzut od podstawowej czwórki. Wszystko zależy od tego jak dużo czasu poświęcisz na naukę daną bronią. Gdybym miał polecić to polecę trenuj zwykłą czwórką, eska jest dla mięczaków. Mają wiedzieć, że tutaj nie ma miejsca na wbicie! Odstraszysz ich!
Dlaczego tak często zmienia się cena skinów ? Ceny skinów zmieniają się z różnych powodów, tutaj pattern, tam mniej skinów MW od FN. Ceny się wachają z różnych przyczyn. Główną jest stała zmiana waluty Euro która ciągle spada i rośnie i w tym samym czasie nasze skiny rosną/maleją z ceny. Czasem jest tak, że ludzie lubią zostawiać parę skinów na dłużej których już nie będzie i później sprzedają za niezłą miesięczną wypłatę. Czyt. Karambit tiger tooth FN ST.
Co trzeba zrobić by dostać skina po meczu? Drop jest prawie po każdym meczu. Jest on losowy i czasem znikliwy choć musisz mieć szczerze farta. To jest jak mini lotto tzw. chybił trafił. Czasem daje coś lepszego a innym razem skiny/ skrzynki warte 3 eurocenty. Drop jest znikliwy ale czasem można dostać z operacji konkretnie warte itemki. Żeby dropnąć, musisz grać. Choć ja raz zagrałam 35 dmów ( drop falcjonów, dopiero powstały i były warte 5 euro ) i niestety nawet nie dostałam skina za 3 eurocenty. :)
Wybicie się na wyższą rangę pierwsze co musisz zrobić to mieć dobrą myszkę która Ci odpowiada + podkładkę. Ustaw sobie dpi najlepiej jak najmniejsze ( sama gram na 600 ) przyzwyczaj się, pograj pare dmów żeby się przyzwyczaić i ściągnij sobie zwykłą aimmapę z warsztatu, respnij 5 botów i strzelaj z każdej broni którą chcesz się nauczyć grać. Przyuważ, że każda broń ma swój " symbol " podczas full auto. Naucz się go przeciągać aby każdy nabój lądował mniej więcej w to samo miejsce. Próbuj wszystkiego aż nauczysz się do perfekcji. Sama posiadam rangę Legendary eagle master ( Lem). Postępuj według wskazówek a na pewno ucieszysz się za niedługo wyższą rangą i poprawionym skillem :)