Dymkobierca
Dymkobierca napisał na forum gry Ragewar
Epoka brązu Opracowanie po kolei każdej technologii w Epoce Kamienia pomaga w tym najlepiej. Wydaje się, że niektóre gałęzie drzewka można pominąć, ale później brakuje surowców do wykupienia ostatnich pozycji. Kościarnia, Kamieniarz, Zielarz, Sad - należy je opracować jak najprędzej. Dzięki temu odblokujesz "Dzieci Wudu" i (chyba) "Pierwsze wygody" zaraz po uzyskaniu wystarczającej ilości punktów. Co do Kampanii, są tam zadania, za które otrzymujemy sporo punktów rozwoju. U mnie wystarczyło podbić tylko pierwsze dwie prowincje. P.S.: Sprawdziłem u siebie, okazuje się, że nigdy nie odblokowałem Dzieci Wudu z braku surowców. Można więc to jakoś obejść, ale to nieopłacalna droga na około.
Wyposażenie M24 Chaffe Sport Czy opłacalne jest montowanie jakiegokolwiek wyposażenia na Chaffe SPORT? Czy zainwestowane kredyty zwrócą się po wypełnieniu kilku misji, a wydatek uczyni rajdy łatwiejszymi? I jeszcze jedno, jaki los spotka wyposażenie zamontowane na pierwszotierowym M24 po zakończeniu eventu?
Maybachy a VK 30.01 D W celu jak najszybszego zbadania VKi 30.02 D chcę pominąć opracowywanie silników, jednak moje dotychczasowe wyniki wskazują na morderczo długi grind. Czy wykupienie silników opłaca się? Czy kilka dodatkow h koni uczyni grę VKą bardziej znośną?
"Smocza grań"? Ostatnio, wybierając mapę do bitwy treningowej, znalazłem pozycję zatytułowaną "Smocza grań". Nigdy nie widziałem jej na randomie. Czy to jakaś stara mapa, którą usunięto? Jak tak, to dlaczego? Wygląda ciekawie. Jest możliwość, że przywrócą ją w przyszłości?
Czy jeszcze warto grindować Chaffe? Z ostatnich nieoficjalnych informacji wynika, że czołg lekki V tieru, Chaffe, ma zostać zrównany z innymi LT swojego tieru (czyt. znerfiony). Czy opłaca się przed patchem zgrindować ta linię amerykańskich pojazdów? Czy to po prostu będzie strata czasu (zakładam, że koszt opracowania spadnie i to bardzo)?