Dudecki
Dudecki napisał na forum gry Travian
Ochrona osadników Ja wyszkoliłem swojego bohatera na poziom 6-7 pod siłę. Taki bohater potrafi narobić niezłych szkód grabieżcy, a w porównaniu do armii o jego sile jest tani. Poza tym dogadałem się z atakującymi, że ja tutaj tylko po to, żeby zrobić drugą osadę, a potem będe się bawił w wysyłanie bohatera na misje, będąc farmą, która sie nie broni. Wszyscy zrozumieli moje powołanie i o 6 w nocy zdobyłem drugą osadę. Teraz chłopaki mają farmę, a ja 150 punktow :D
Dudecki
Dudecki napisał na forum gry Pirate Storm
Jak szybko wbić 4 poziom? Gra jest naprawde przyjemna, bo w porownaniu do seafight szybciej sie poruszasz i dystans od przeciwnika jest spory i ma znaczenie. Jak Ci zalezy jedynie na 4 poziomie, to misje, misje, misje. Ja 4 lvl wbilem na samym biciu potworkow i statkow :D
Dudecki
Dudecki napisał na forum gry Tibia
czysty elfbot 8.6 Z Botami pod starsze wersje jest tak, ze znikaja ;) Polecam platnego bbota, ktory wspolpracuje z dowolna wersja Tibii i real. Bezpiecznie, tanio i pewnie. (uzywanie bota na realu wiaze sie z ryzykiem kasacji konta i jest surowo zabronione)
Dudecki
Dudecki napisał na forum gry Tibia
miasto yalahar Na Yalahar sa demony. Wystepuja tylko w jednym miejscu, mianowicie w magician quarter, w podziemiach w ktorych znajduja sie hellspawny sa dwa zejscia jeszcze nizej. Tak jak przedmowca wspomnial. Aby sie tam dostac potrzebujesz dowolny soil, ktory zdobywa sie na elemental spheres quest. Aby wejsc, wystarczy stanac na odpowiednim polu i w odpowiednie miejsce wrzucic soila. Nie jest to wielki koszt, warto zabrac ze soba list i patrzec czy ktos juz nam listu nie zostawil, inaczej mozemy wpasc na zajetego respa i stracic nasz kamyczek.
Gwiazdka 2014 - The Settlers Online Czego się spodziewacie po evencie, czy zaglądaliście już na serwer testowy, jak tak, jakie są wasze wrażenia? Ja osobiście nie jestem przekonany co do istniejących zmian, najprawdopodobniej ulegną zmianie, ze względu na to, że to co dodane zbytnio wpływa na rozgrywkę, aczkolwiek jestem ba bardzo tak, zwłaszcza premia 24h.