Dragonka
Dragonka napisała na forum gry Warframe
Synteaz - Cel Osobisty Masz skanować tzw. cele syntezy, a nie pierwszych lepszych szturmowców. Po pierwsze musisz mieć skaner syntezy włożony do sprzętu, później idziesz na misję. Jeśli dany cel syntezy znajduje się na misji, wówczas Simaris powiadomi cię o tym. Następne wyciągasz skaner syntezy i idziesz po szlaku, który widzisz poprzez ten skaner. On doprowadzi cię do twojego celu. Po znalezieniu celu masz przeskanować na nim 4 punkty, dopiero wtedy Simaris powiadomi cię o sukcesie, a tobie zaliczy cel. Jeśli nie wiesz jak skanować i łapać cele syntezy, przejdź trening dostępny u Simarisa.
Dragonka
Dragonka napisała na forum gry Warframe
Prime Access Prime Access jest zmieniającym się programem, który oferuje najnowsze Warframe i akcesoria wariantu Prime, które można nabyć w pakiecie z platyną wraz z innymi ekskluzywnymi zawartościami, dostępnymi na stronie internetowej Warframe.com. Prime Access umożliwia natychmiastowy dostęp do najnowszych warframes i akcesoriów wariantu prime, bez konieczności ich budowy. Średnio co 3 miesiące następuje zmiana.
Dragonka
Dragonka napisała na forum gry Warframe
Volt prime-jak zdobyc Volt Prime został wycofany do Skarbca i obecnie można go jedynie kupić za platynę od innych graczy. Ewentualnie istnieje jeszcze szansa otrzymania jego części i schematu, o ile posiada się odpowiednie relikty. Nie można jednak obecnie tych reliktów wydropić gdzieś w grze.
Dragonka
Dragonka napisała na forum gry Warframe
Dropienie warframe Atlas - z Golema Jordasa, po przejściu questa "Instrukcja Jordasa" Golem jest dostępny z Eris. Octavia - neurooptyka dropi z rotacji C na Wraku Przetrwanie, systemy dropią ze skrytek na ogniu krzyżowym na Lua.
Dragonka
Dragonka napisała na forum gry Warframe
mod podstawy do mieczy Wszystkie postawy do miecza są złote, czyli rzadkie. Żelazny Feniks - dropi z Heliona, Skorpiona Drekar, Szturmowca i z Ciężkozbrojnej Pogranicza. Karmazynowy Derwisz - z Kanonierów. Mściwe Widmo - z Conculysty.