Dope
Dope napisała na forum gry League of Legends
Zyra opinie Przypominam, że Zyra nie jest tylko supportem, można nią również grać na midzie, jej range pozwala trzymać przeciwnika z daleka od farmy, a dobrze zagrany ultimate może wygrać teamfighta a nawet całą gierkę :D Ktoś wyżej stwierdził, że Zyra jest papierem - poleacam Rylai i Maskę do buildu :)
Dope
Dope napisała na forum gry League of Legends
Yasuo czy moze Raksuo? Sprawa z Yasuo wygląda tak: nawet Yasuo z 0/20 ma milion % kryta i może zabić całe enemy z ulta. Dlatego jest to postać dla ludzi bez mózgu, bo każdy głupi potrafi nacisnąć R, gdy trafi się okazja. To samo można powiedzieć np. o Katarinie, chociaż teraz musi częściej klikać głową w klawiaturę, żeby poskakać jak małpiszon... Pozdrawiam serdecznie :)
Dope
Dope napisała na forum gry League of Legends
Support do bronzów Halo halo, co do konwersacji wyżej na temat Sony - 160k pkt, preferuję full ap Sonę i (uwaga!) cd też idzie na takiej złożyć. Nie, nie jestem w silverze/goldzie, zeszła platynka i tegoroczny diamencik się kłania. Nie trzeba kupować miliona utility, bo Sona jest postacią, która wszystkie je posiada :) Oczywiście nie gram full ap Sony zawsze, czasem potrzeba np tanka, kwestia rozgrywki, zwyczajnie Sonę z dmg wolę od takiej lichej i nie budzącej respektu w drużynie przeciwnej :)
Dope
Dope napisała na forum gry League of Legends
Irelia - pytania Irelia - top, ewentualnie jungla, ale nie preferuję. Należy ją składać pod offtanka, ale zdecydowanie pierwszy item to Moc Trójcy, dalej może być Lodowy Młot i później sytuacyjnie (Paszcza/Oblicze - przeciwko ap) (Omen - przeciwko ad) alternatywami dla niej są Plemienna albo BOTRK, ale to naprawdę zależy od tego jak idzie gra. Combo, ciężko tu mówić o jakimś konkretnym combo, napewno wbijasz się z Q (je także maksujesz dla cd oraz dmg) i stunujesz z E, najlepiej jest dać się obić troszeczkę minionom, żeby mieć mniej hp od przeciwnika, bo tylko wtedy z E wejdzie stun. Następnie odpalasz W co daje Ci lifesteal'a i dla pewności używasz ulta (co pozwoli szybciej zdjąć enemy hp a jednocześnie trochę Cię uleczy). Maksujesz Q, później na zmianę W/E :)