Kto lepszy Talon czy Ekko? mskrzyp3 widać że jesteś idiotą z 3 lvlem. ekko jest pod ap i bije z bliska jak katarina i jest kurewsko trudny technicznie. Talon jest pod adc i ma dmg ze skili i ma ulti do dmg jak i do ucieczki.ekko wraca ultem na miejsce swojego przypudpasa zadając dmg czy coś.Talon jest lepszy i znisczy ekko jak ostatniego papiera.
kogo poelaccie na adc niema najlepszego ale miss fortune duży dmg i jak sie rozfarmisz mimo że jesteś nią papierowy to będziesz łatwo zabijać. ashe to łatwy adc i silny lecz jak mówiłem wszyscy adc są papierowi. sivir może łatwo harasować z daleka i też ma dmg. lucian zjabisty adc z kosmicznym dmg w późnej grze. Vayne jak dobrze nią grasz i rozfarmisz się to nikt do ciebien awet nie podejcie bo jak sie ma 400 dmg to troche trudno podejść do kogoś takiego xd A poza tym zacznij lepiej pisać
Jakiego supp-a? Thresh jest spoko współ grający z Dariusem bo thresh ma dużo życia i łapie wroga hakami i go przytrzymuje ale jeśli chodzi o moich supp to:Tahm Kench-Zac-Morgana według mnie najlepsi supp ;)
Mam pytanie Darius to thank wiele dzieci w tym pytaniu napisze że renekton to ciota a darius jest najlepszy itp. nic baardziej mylnego darius jest że tak powiem hujow* na większość postaci yorick to kontra na niego Yasuo go niszczy Oriana też go niszczy na początku Darius jest ciotowaty Jayce go rozwala i wiele wiele innych bohaterów.Kiedyś Grałem Dariusem dużo ale jeśli chodzi o pytanie to renekton.