DoggyStyle
DoggyStyle napisał na forum gry Plemiona
pytanie dotyczace podbijania wiosek poparcie w wiosce na maksymalnym poziomie wynosi 100, mając 100 nie będziemy tego widzieć na żadnym komunikacie, po prostu tak będzie.. każdy atak ze szlachcicem na daną wioskę zbija poparcie od 20 do 35 pkt, dopiero po takim ataku w wiosce pojawia się informacja o poparciu. po przejęciu wioski ma ona 25 poparcia i rośnie o 1 na godzinę, a więc po 75h będzie to znów 100 i komunikat zniknie
Braum czy Bard? Braum jest zdecydowanie łatwiejszy do ogarnięcia, do tego jest solidnym tankiem i świetnie się sprawdza na poke teamcompy, bo ma swoją tarczę negującą dużą część skilli przeciwników ;) na lini też mocny, bo ma doskok i w sumie całkiem łatwo idzie stunować przeciwników A Bard.. trudny, ale duża mobilność, heal, stun + ult, który pozwala na ucieczki lub daje dużą szansę na udaną pogoń ;p Jeśli nie możesz się zdecydować to polecam na początek przećwiczyć łatwiejszego, czyli Brauma ;)
Kogo kupić Jeśli nie wiesz co kupić, to się zastanów co Ci najlepiej idzie - TOP, Jungla czy ADC.. ograj sobie wszystkie postacie jak będą free w rotce i podejmij decyzję na podstawie tego, którą postacią masz najlepsze staty i którą wygrywasz najwięcej gier ;)
Runy ogolne raczej tak się nie robi, bo użycie run AD na postać, którą gra się pod AP jest bez sensu i trochę nas ogranicza.. są oczywiście trolle typu SivHD, który gra z runkami pod AD np Annie, ale to mu wiele nie daje, jedynie poke na niskich lvl, który w late game się nie liczy podsumowując - postacie AD potrzebują run AD, analogicznie z postaciami AP ;dd
Co lepsze Lee Sin czy Graves??? Proszę o szybką odpowiedź!!! Dżizas ludzie, przecież to jest zależne od tego jaką linię gracie najczęściej ;d Lee Sin jest dobrym junglerem, fajny clear, jak się go wymasteruje, to można carry`ować gierki na early (bo im dłużej gra trwa, tym mniej Lee robi), ale to w miarę trudna postać, bo do ogarnięcia są 3 spelle że tak je nazwę "podwójnego użycia" No a Graves.. niewielka filozofia, ma jakieś tam escape mobility, spory dmg z Q i R, też wymaga ogrania.. teraz trochę poza metą, ale jak ogarniesz, to wszystkim można kosić ;)