Jak połączyć runy na dwie pozycje? Witam. Mam zamiar kupić w nadchodzącej promocji 2 strony na runy. 1 zrobię pod supporta, to jest pewne. Ale czy można "połączyć" strony na runy, żeby były na 2 pozycje? Mam na myśli zrobienie ADCarry/Jungle - na quintach oczywiście AD, na żółtych armor, też normalnie, ale na niebieskich 5mr/lvl i 1 na manę, a na znakach 3/4 pod AS a reszta AD. Czy byłoby to dobre?
Server TeamSpeak - zaprasza! Witam. Mój kolega założył server Team Speak 3. Jeśli ktoś szuka miejsca, gdzie może spokojnie pogadać ze swoim teamem, a nie ma swojego servera, serdecznie zapraszamy - istnieją kanały limitowane (maksymalnie 5 / 3 osoby). W przyszłości planujemy powiększać liczbę slotów oraz takich kanałów. Przy okazji możesz znaleźć nowy znajomych nie tylko do gry w LoL'a :) IP: eleven.tsdns.pl
Lolnexus - o co chodzi? Witam, czasem gdy patrzę na lolnexusa widzę nazwę strony na runy np. @@!Run3!P4G3!@@23134. Myślałem, że to są po prostu boty (w grze nikt, kto miał takie runki nic nie pisał). Ale mój kolega zaczął grać. Ma 4-ty lvl i wszedł na normala. Wszyscy (wraz z nim) mieli taką nazwę run (cyferki się różniły). Dlaczego tak się dzieje i co to znaczy?