Depsao
Depsao napisał na forum gry Tibia
TIBIA 2019 EK czy RP do gry SOLO Każda profesja ma swoje plusy i minusy. Są mniej więcej zbalansowane i praktycznie nie różnią się niczym w porównaniu do tego jakie były wcześniej. Dodali kilka czarów, broni i armorów. EK jest łatwiejszy do ogarnięcie i trudniej go zabić, a RP z kolei jest najbardziej profitową postacią, też może robić za blokera na wyższych lvl'ach, ale trudniej go ogarnąć.
Depsao
Depsao napisał na forum gry Tibia
Gdzie się expić ? Na FACC'u Kopalnie krasnoludów, Dark Cathedral, Elvenbane. PACC Mino Darashia, Carrion Worm'y. Najlepiej będzie jednak jak znajdziesz ludzi do party i nawet z wyższymi lvl'ami już można się pokusić na bardziej szalone pomysły (oczywiście z blokerem) takie jak nawet GS'y czy Hero Cave. Możesz też poszukać na stronkach typu tibiopedia, tibia.wiki albo tibia.pl, tam coś na pewno będzie.
Depsao
Depsao napisał na forum gry Shakes & Fidget
Ktora klasa Każda klasa jest tak budowana, żeby nie miała przewagi nad innymi, więc wszystkie są w miarę wyrównane. Gdyby któraś klasa wyróżniała się pośród innych to znaczna większość graczy grała właśnie nią, co byłoby kompletnie bez sensu ( dla twórców i graczy szukających "przeżyć"). A jak chcesz sam się przekonać to chyba najłatwiej wejść do Sali Chwały i zobaczyć których jest więcej ;)
Rangi od cs 1.Srebro I 2.Srebro II 3.Srebro III 4.Srebro IV 5.Elitarne srebro 6.Mistrzowskie elitarne srebro 7.Złoty laur I 8.Złoty laur II 9.Złoty laur III 10.Mistrzowski złoty laur 11.Mistrzowski obrońca I 12.Mistrzowski obrońca II 13.Elitarny mistrzowski obrońca 14.Wybitny mistrzowski obrońca 15.Legendarny orzeł 16.Mistrzowski legendarny orzeł 17.Mistrzowska pierwsza klasa 18.Elita światowa 1.Silver I (S1) 2.Silver II (S2) 3.Silver III (S3) 4.Silver IV (S4) 5.Silver Elite (SE) 6.Silver Elite Master (SEM) 7.Gold Nova I (GN1) 8.Gold Nova II (GN2) 9.Gold Nova III (GN3) 10.Gold Nova Master (GNM/GN4) 11.Master Guardian I (MG/MG1) 12.Master Guardian II (MG2) 13.Master Guardian Elite (MGE) 14.Distinguished Master Guardian (DMG) 15.Legendary Eagle (LE) 16.Legendary Eagle Master (LEM) 17.Supreme Master First Class (SMFC) 18.The Global Elite (GE) Wystarczy wyszukać w google albo zmienić język cs'a na angielski :)
Dwie wersje do wymiany za pkt, a tylko jedna na steam? Mimo, że teraz wersja gry jest droższa to za to masz w cenie od razu DLC (Heartfire, Dragonborn i Dawnguard), zaś w poprzedniej wersji możliwej do kupienia musiałeś/aś je dokupić oddzielnie co jednak znacząco powiększało sumę do zapłacenia. A jeśli chodzi o język to w zwykłej wersji da się ustawić język polski, więc w special edition jest to możliwe również, bo ta edycja różni się w sumie tylko jakością grafiki oraz zawartością podstawową modyfikacji.