DelmaN
DelmaN zadał pytanie w grze Margonem
EQ Mag 40LV Zimno Leczenie Hej ! Chcę zbudować takie eq: Różdżka: Destruktor Zamętu I - 52 leka Orb: Orb Mocy - 66 leka Zbroja: Płaszcz Szamana orków - 75 leka Hełm: Kominiarka - 60 leka Buty: Ogniowe buty gnoma Rękawice: Wzmocnione rękawice maga - 43 leka Pierścień: Nadkruszony pierścień maga - 57 leka Naszyjnik: Naszyjnik karmazynowego mściciela I tak.. to wszystko mi daje 353 leka turowego... am naszyjnik i buty myślę, że też mógłbym dać pod leczenie jeśli tylko były by takie podczas eventu.. ( nadchodzą świeta ^^ ) A tak po za tym.. jak sądzicie z takim eq mogę coś zdziałać w pvp? Czy może byście coś w nim zmienili ? Myślałem, o lasce z karmazyna ale wtedy rezygnuje z 100 leka nie wiem czy te większe obrażenia od ognia się bardziej opłacają czy nie.. i Umki, mając pod zimno mam więcej hp oraz sa ( nie daję pkt w manę bo nie używam żadnego skila, a pod ogień jednak tą manę muszę mieć ). Pod zimno jest oczywiście zamrożenie które jednak czasem potrafi wejść nawet na niskim lv :) Z góry dziękuje za opinie.
DelmaN
DelmaN zadał pytanie w grze Margonem
Magazynowanie kasy. Hej ! Czy mogę wysyłając sobie na drugą postać kasę po prostu ją w ten sposób magazynować? Nie odbierać tej kasy jeśli nie jest mi potrzebna? Tak samo w przypadku kiedy ktoś zakupi wystawiony przeze mnie przedmiot na aukcji, kasa przychodzi na pocztę a ja ją po prostu zostawiam do czasu kiedy będę jej potrzebował. W ten sposób unikam strat przy zabiciu mnie przez wroga. Ta kasa nie zniknie po czacie z poczty?
DelmaN
DelmaN zadał pytanie w grze Margonem
Zbierać na laskę z karmazyna? Chcę zrobić maga pod łaźnie, na razie gram z różdżką pod zimno i orbem pod ogień ( Umki Kulka + Zamro; zamro w miarę często wchodzi ) i teraz tak, czy opłaca mi się zbierać na laskę z karmazyna czy wystarczy mi różdżka za 900PH i orb na ogień?
DelmaN
DelmaN zadał pytanie w grze Margonem
WYczerpanie Mogę cokolwiek zrobić z wyczerpaniem? Mam go 233 a chcę zostać na 40lv, przy czym chcę zrobić questa na fajną zbrojkę, ale podczas niego mam bić potworki z których leci exp.