Davout86
Davout86 napisał na forum gry Goalunited
jak powiększyć stadion ?? Musisz wpierw dysponować odpowiednimi środkami do budowy stadionu - potem wybierasz poszczególne emenenty. Lepiej wpierw zaplanować sobie inwetycje w infrastrukturę transportową by puste miejsca na stadionie się nie marnowały
Davout86
Davout86 zadał pytanie w grze War Thunder
WT - Samolot kontra czołg Czy jest gdzieś dostępna tabela penetracji pancerza dla lotniczych działek przeciwpancernych? Bombą da się zniszczyć czołg, wiem. Ale działkiem? Mam sporo wylatanych misji HS129 z czołgami i ani razu nie udało mi się zniszczyć czołgu, to samo dotyczy Stukasa z BK37, jak wiadomo były to doskonałe niszczyciele czołgów, skąd zatem problemy???
Davout86
Davout86 zadał pytanie w grze War Thunder
Czołgi do zarabiania? Czy w grze War Thunder podobnie jak w WOT istnieja jakies modele czołgów do zarabiania? Takie które pozwalaja zdobywać maxymalna ilość p. w krótkim czasie/ jakie wozy polecicie w tym względzie? Które z nich pomogły w wam najszybciej w odkrywaniu pojazdów nowych rang?
Davout86
Davout86 zadał pytanie w grze OGame
OG - Szpiegowanie Dostałem komunikat "obcy flota z planety NazwaPlanety [x:xxx:xx] została dostrzeżona w pobliżu twojej planety NazwaMojejPlanety [y:yyy:y]. Szansa na przechwycenie sond: zz %". Czy to oznacza, że jestem atakowany? Jak to wykorzystać?
Davout86
Davout86 zadał pytanie w grze Grepolis
GRE- TOOLBOX Na grepolis toolbox wylogowalo mnie ze świta i nie mogę znów się zalogować . Wyskakuje "Twoja sesja wygasła . Spróbuj zalogować się ponownie" Czym to jest spowodowane ?
Davout86
Davout86 zadał pytanie w grze World of Tanks
WOT - Celowanie artylerią Zastanawiam się, czy jest różnica rozrzutu gdy będe zmieniał cel z czołgu A na czołg B oddalonego o jakies 100-150 metrów bez poruszania kadłubem, w przypadku gdy: * kursor myszy z czołgu A na B przesunę powoli i płynnie, tak aby celownik nie był mocno rozrzucony gdy już będę mierzył w czołg B. * kursor myszy z czołgu A na B przesunę dynamicznie i od razu będę skupiał bardziej rozrzucony celownik na czołgu B. Chodzi o to czy jest jakaś różnica między tymi dwoma wersjami, czy suma sumarum na jedno wyjdzie? Osobiście zawsze przesuwam wolno i płynnie, ale zasnawiam się czy czas który poświęcam na przesunięcie celownika nie będzie podobny do tego, gdybym w przypadku szybkiej zmiany celu, poświecił go na dłuższe skupianie. -- Mam nadzieje, że w miarę jasno się wyraziłem.
Davout86
Davout86 zadał pytanie w grze Metin 2
M2 - Kryształ energii Drodzy forumowicze, Pytanie o - Kryształ Energii Jak działają kryształy energii? Na wiki jest napisane, że zwiększają poziom bonusu uzbrojenia o 1-10%, ale każdego? Czy opłaca się to używać? Pozdrawiam
Davout86
Davout86 zadał pytanie w grze Metin 2
M2 - Opcje dla trzech, czterech postaci Chciałbym kopać rudę 3 bądź 4 postaciami, moje pytania: 1. Jaką konfigurację ustawić aby te 3 postacie miały w miare fajne rozmiary okienek, aby móc je łatwo porozmieszczać, jedną w prawym górnym rogu drugą w lewym górnym itp, chodzi mi głównie o opcje: Resolution, bo to chyba o nią się głównie rozchodzi, jak gram dwoma to mam: 800x600 16bp i w miarę się sprawdza, a co z trzema i czterema? Co ustawić? 2. Podobno już nie można mieć innych kont, tylko głowne. To prawda? Jak z tym jest. Nie chce dostać bana za to, że mam buffa i kopie sobie z nim rudy.