Prosze o pomoc Mam nowe konto na Bf heroes 1lvl i jakie bronie plecacie kupić do tanka i snajpera W gre nie wchodzi ile będzie to kosztować ''fundushu'' moge nawet w każdej chwili doładować konto za 100zł. Chodzi mi dokładnie o to, jaką polecacie dla tanka broń na krótki dystans (karabin) niestety nie ma rozpisanego ile co ma dmg itp :( więc zwracam się do Was z tym tematem. Tak samo dla snajpera, jaka snajperke polecacie. Jak macie jakieś jeszcze dodatkowe informacje co warto kupić to piszcie. Dzięki
Darox
Darox zadał pytanie w grze Shakes & Fidget
S27 Gildia dla graczy 20-60 lvl Stworzona przeze mnie dzisiaj na nowym koncie gdzie mam 12 lvl,ale to nie głowne konto mam jeszcze inne 90lvl. Gildia tak jak wczesniej pisałem powstała dzisiaj i ma już ok. 38% trenera i skarbca. Jesteśmy w niej codziennie aktywni. Szukamy miłych i kulturalnych osób.
Darox
Darox zadał pytanie w grze Drakensang Online
Drakeny Czy drakeny można wymienić na zbroję podczas eventu kiedy jest w kingshill handlarz bo jeszcze nigdy nie widziałęm zeby byl wiec pytam sie z ciekawosci na co u niego mozna to wymienic
Darox
Darox zadał pytanie w grze Drakensang Online
Rubiny Czy rubiny kruszone , zywkłe itp tylko można wkładać bo broni?Bo kiedys ktos pisał w mieście zebym sobie włożył do jakiegoś przedmiotu próbowałem włozyc do kaftana bo mialem puste miejsce ale pisalo ze nie mozna. O co chodzi?
Darox
Darox zadał pytanie w grze Drakensang Online
Ranga premium Mam pytanie odnosnie premium . Czy przy codziennym odbieraniu nagrody premium dostaję się legendarne itemy kryształy prawdy czy coś w tym stylu bo Ci co maja premium strasznie duzo biją ogromne dmg .(W skrócie co w codziennym logowaniu otrzymuje premium)