DarmowePonkty
DarmowePonkty napisał na forum gry Minecraft
Średnia wieku graczy Jak dla mnie trudno to określić. Przykładowo podam wiek ludzi jakich znam. 24,25,13,13,14,18,21,16,17 to tylko mały pokaz ja osobiście mam 23 tak samo masz Buraczka z tego co wiem to już dorosły mężczyzna.
DarmowePonkty
DarmowePonkty napisał na forum gry Minecraft
Problem z skina pomocy! Tak to jest jak sie gra na piracie. Żeby inni widzieli twojego skina musisz mieć zyczu ale wtedy tylko gracze którzy też mają zyczu będą widzieć twojego skina a gracze premium nie. Możesz też kupić sobie MC. Nie polecam kupowania bardzo taniego MC bo to są oszuści którzy dają Loginy i Hasła do kradzionych kont które można znaleźć na necie tylko nie ustawisz sobie skina jakiego będziesz chciał.
Gdzie szukać ceny skinów w CS:GO? Jeśli chcesz sprawdzić ile jest wart skin który sam posiadasz w ekwipunku to wystarczy w oknie steam wybrać ekwipunek i kliknąć raz na item którego chcesz znać cenę i na dole opisu po prawej będziesz miał napisane. A jeśli chcesz zobaczyć cenne skina kolegi lub losowej osoby to najlepiej wejść na rynek wpisać nazwę itemka i wyszukać tylko pamiętaj że każdy skin ma swój poziom z użycia.