Pytanie usunięte Zadanie 5 to rozbudować Stajnie do 3 poziomu co kosztuje z 12 300 rubinów (jak rozbudowałem do 2 to miałem zniżkę na poziom 3 i kosztowało coś koło 11 000, ale to chyba przez krótki czas). To zadanie jest już raczej niemożliwe bez wydawania pieniędzy, no chyba że ktoś masowo wygra w eventach i konkursach, gdzie nagrodą jest kilka tysięcy rubinów.
Dante1997
Dante1997 napisał na forum gry Dragon Knight
Jakie są zadania? Zadanie 1: zdobyć 25 level (bardzo łatwe). Zadanie 2: zdobyć 32 level (też łatwe) Zadanie 3: zdobyć 36 level (troszkę więcej trzeba się narobić, ale też nie jest trudne). W przypadku dwóch pierwszych zadań wystarczy właściwie cały czas nawalać w listę questów po prawej, bo postać sama łazi i my jedynie walczymy, natomiast jeśli idzie o trzecie zadanie, to trzeba również wybierać questy i chodzić do lochów i krypty, ale w miarę dobrze idzie :)
Kto lepszy fizz czy fiora ? Jak dla mnie Fizz, ale to zależy czy wolisz grać na topie czy midzie. Poczekałbym na dodanie nowej Fiory do gry i zobaczenie jak się nią gra, czy lepiej, czy gorzej. Zawsze możesz kupić obydwie postacie i mieć świetną na mida i świetną na topa.
LeBlanc czy Fizz? Polecam ci bardziej Fizza, nawet po nerfach jest wciąż mocnym pickiem na mida, chociaż nieco trudniej się nim gra, gdyż trzeba trafić z ulta, by wycisnąć 100% obrażeń. Natomiast Le Blanc jest również świetna i może zabić pojedynczy cel nawet szybciej, dodatkowo ma szereg sztuczek, dzięki którym łatwo oszukuje wroga, ale jest dość ciężka do ogarnięcia, szczególnie w team fighcie, gdzie trzeba idealnie wszystko rozegrać.
Tajemniczy prezent w Lol-u. Witam, niedawno przeczytałem newsa, że do 15 maja w Tajemniczych Prezentach jest dwa razy większa szansa na wylosowanie skórek drużyn i legendarnych skórek. Czy takie Prezenty można kupić sobie, czy tylko innemu graczowi, bo nigdy ich nie kupowałem? Dziękuję za pomoc.
Darius a Trinity Force. Hej, kupiłem Dariusa bo mi się spodobał i mam pytanie. Często widzę jak ludzie biorą Moc Trójcy na niego mimo iż Darius nie ma AP, natomiast niektórzy twierdzą, że są lepsze itemy dla Darka. Czy opłaca się mu kupować Moc Trójcy, czy wybrać coś innego?
Botrk Wczoraj w rankedzie nasza Ashe po pewnym czasie kupiła Ostrze Zniszczonego Króla, a potem wygraliśmy... Bo zabijała każdego bohatera w sekundę, gdyż wysysała jego życie w ekstremalnym tempie, dzięki skillowi z Botrka, który nigdy nie musiał się odnawiać. Co dziwne, nawet gdy już go nie miała dalej mogła tak robić. Czy to jakiś błąd gry, czy dziwny hack? Bo jeśli tak, to pierwszy raz mnie to spotkało. Żeby nie było, pytam z ciekawości, nie oszukiwałem i nie mam zamiaru oszukiwać w grach online.
Tryndamere W. W opisie Prześmiewczego Okrzyku Tryndamera jest napisane, że na 5 levelu tego skilla, obniża on atak pobliskich bohaterów o 80. I teraz takie pytanie, czy jak jakaś postać ma do 80 AD (nie wiem, mag, albo był afk), to nie zada w ogóle obrażeń autoatakiem?
Fiora? Gram rankedy i ogólnie na każdej linii sobie poradzę... Poza topem. Niby mogę tam wygrywać Volim na początku, ale potem misiek mało co robi. Fiora wygląda mi na fajną postać, czy opłaca jeszcze się nią grać? A jeśli nie, to kogo polecacie (byle z mocnym late game).