żałosne aram - podczas ładowania rozgrywki wywaliło mnie z lola.. loguje jeszcze raz czes oczekiwania 20min.. czekam ... po około 20 min loguje odnawiam połączenie do rozgrywki "gra nie istnieje" to znaczyło że rozgrywka się zakończyła znowu mnie wywaliło z lola no to loguje tym razem 10min czekania, po upływie 10min logowanie i ten cudowny napis konto zablokowane ;) no to e-mail powód ? afk :)
Sezon 4 co sądzicie o wprowadzeniu tej zasady że za przegrane rozgrywki spada się dywizje niżej? trafi się 3x afker no to wiadomo ciężko wygrać rundę w 4 więc przegrana i spadasz w dół więc dlaczego mam odpowiadać i cierpieć z tego powodu? chciałbym poznać wasze opinie
Lol i po lolu Lol schodzi na psy z wielkim żalem muszę to przyznać co sezon 2 jeszcze jakoś się przeżyło w 3 to już była masakra.. ledwo co wyszedł 4 sezon to 21rund z rzędu przegrana dzieci płakały za ksem i poszly płakać afk... . wasze zdanie na ten temat ?
Trybunał Niesprawiedliwy? Witam. bez owijania w szczegóły... od dobrych 4-5 miesięcy mam wyłączony chat pod czas rozgrywki gdyż żałosne jest czytania tych wszystkich obelg "trochę to rozprasza" tak więc od 4-5 miesięcy nic do nikogo nie piszę. Pewnego dnia po rozgrywce zostałem upomniany przez trybunał że używam wulgaryzmy.. dwa dni później za negatywne nastawienie, i w tym samym dniu pod wieczór znowu wulgaryzmy i w tym samym czasie straciłem wszystkie pkt. honoru i zasług -.- na drugi dzień blokada konta na 3 dni. Żałosne.. proszę byście się jakoś do tego wypowiedzieli.. licze na rozwiniete odpowiedzi.
Twoja Opinia Nie chwaląc się jestem dobrym graczem gram prawie 6lat sezon 3 ukonczylem platyna II sezon 4 zaczynam bronz I co dziwne ale ok nei do tego zmierzam.. dzisiaj rozegrałem 16gier rankingowych przegrałem 16 :) w kazdej troll lub jeden afker.
Komentator Witam. po dzisiejszej aktualizacji nie mam komentatora pod czas rozgrywki mianowicie chodzi mi o to że komentatorka mówi 30s do pojawienia sie stworów, dwa trupy, zniszczono twoja wieże itd brak w ustawieniach mam wlaczonego komentatora jeszcze wczoraj dzialal dzisiaj po aktualizacji cisza a dawalo to taki fajny klimat ;c moze mi ktos pomóc ?
złota ramka jesli w poprzednim sezonie zodyłem w rankedach złoto i mam złotą ramkę podczas ładowania rozgrywki i teraz mi się nie powiedzie i zostanęprzy srebrze to zmieni mi się ramka na srebrnączy nadal będzie złota ?