Zamówienie RP Mija prawie 3 tydzień po dniu maksymalnej realizacji .. Napisałem do nich po raz 2 .. Jak zwykle przekopiowali wiadomość i odpisali mi dokładnie to samo co wcześniej ... Nie polecam wymiany pkt na RP .. lepiej wymienić na psc i za to po prostu kupić RP.
Ekko czy Qiyana Jeśli chodzi o mida z mojej strony polecił bym ahri lub fizza ;D a jeśli chodzi o wybór to wybrał bym ekko choć potencjał Qiyany też całkiem niezły ;D Ekko jednak moim zdaniem jest bezpieczniejszy i łatwiejszy do ogarnięcia. Q- poke W-tarcza/unieruchomienie E-doskok a R to raz do zadania dużych obrażeń lub po prostu ucieczki :D
Zamówienie RP Dzień maksymalnej realizacji... Zamówić RP miesiąc przed eventem dostać 2 tygodnie po. Dzień maksymalnej realizacji mógł być dłuższy o kilka tygodni lub zmieniony na przewidywany czas realizacji wtedy bym zamówił wcześniej i był spokojny. A tak to do czegoś zobowiązuje więc moim zdaniem za każdy dzień zwłoki powinniśmy dostać rekompensatę np.50 pkt. Bo w takim razie po co został wyznaczony ten dzień ?