Dallarian
Dallarian napisał(a) na forum gry Star Conflict
Pilne pytanie odnośnie gry Gdy zdobywasz statek jakiejś rangi (np rank 2) to dostajesz nagrody za odblokowanie rangi. Są tam jakieś rakietki i inne tego typu rzeczy oraz implant ( w tym wypadku drugi implant). Masz tyle implantów ile masz rang i gdy zdobędziesz rank 5 to masz 5 implantów (nieważne jakim statkiem latasz) na stałe.
Dallarian
Dallarian napisał(a) na forum gry Star Conflict
Ulepszanie statku Jak będziesz robił loty na na dreadnoughty to będziesz korzystał z mniej więcej tych samych statków. I to im ulepszasz EQ. A na początku się nie opłaca robić EQ gdyż lepiej zbierać i mieć na potem (na początku gry to się ucz jak strzelać i to ci wystarczy)
Które uniwersum najlepsze? Nie ma lepszego uniwersum. Są tylko uniwersa oddzielne klimatami, więc nie da się tego określić (chyba ,że zrobisz jakąś rozpiskę, każde uniwersum będzie dostawało pkt. za np.ciekawość, epickość, historię itd. i z tego znaleźć to z największą ilością pkt, ale według mnie nie będzie to oddawało prawdziwego stanu rzeczy.
Przesyłanie bohaterów (?) Ludzie by grali sobie na drugim i trzecim koncie (według licencji blizzarda jedna osoba max 3 konta) i przesyłaliby postacie z jednego na drugie (bo 3 razy więcej daily questów) i by mieli więcej postaci na jednym koncie do grania, szybciej by grali rankedy itd.
Przesyłanie bohaterów (?) To z forum mógłby być przekręt. Ogólnie kasą z salda battle.net płacić za postacie (można też za złoto) i skórki i to masz. By rozdawać musiałbyś mieć specjalny kod (jak do Mechanopająka). Blizzard po prostu nie daje takich kodów do postaci (chyba ,że wygrasz jakiś tam konkurs to czegoś takiego możesz się spodziewać). Zwykły przekręt.
Jakie tryby? Według mnie najlepsza jest podniebna świątynia, ponieważ jest najszybszym pushem, i jedyny sposób by ją zatrzymać to przejąć świątynie. Nie da się zniszczyć jakiegoś golema, pająka, smoka lub horroru. Żaden gracz nie może popełnić błędu świątynią, gdyż nie da się jej kontrolować.
Dallarian
Dallarian zadał pytanie w grze Star Conflict
Dziwna bitwa - o co chodzi? Witam, odpaliłem sobie ostatnio PvP dowolny region, jako statki miałem wybranego tylko Grizzliego w pierwszym slocie. Gra mi się nie chciała załadować ( nie miałem na biało nicku, nie wrzuciło mnie do gry, prawdopodobnie to był jakiś bardziej odległy serwer). Czekam, czekam, aż w pewnym momencie wrzuca mnie do gry .... I widzę .... 3 statki premium do wybrania (Ghost, Siegfried oraz King Dvergr), tryb gry przejmij wrogie beacony, gdy zginiesz to nie masz tego statku. Wszyscy gracze w grze ( były ich nicki) byli na szaro/tak jakby nie byli podłączeni do gry ( jednak nie mieli statusu disconnect). Przeszedłem mapkę, oczywiście wygrałem, powitał mnie komunikat "Server conection lost". Czy ktoś może mnie oświecić co właściwie się stało i dlaczego mogłem wybrać statki premium, których nie wybrałem, a nawet ich nie miałem? ( oprócz ghosta, go miałem od początku)
Dallarian
Dallarian zadał pytanie w grze Star Conflict
Secret Project Federacja Witam, chciałbym zapytać graczy T5, o co chodzi z Secret Project ( Octopus z Federacji). Czy są to dobre statki? Czym się różnią od normalnych T5? Jakie są + i -? Dlaczego można je kupić taniej niż engi rank 11 ( 6 200 000 do 6 000 000).
Dallarian
Dallarian zadał pytanie w grze Star Conflict
Engineer - Federacja - strategie. Witam, rozwijam w tej chwili gałąź engi z federacji, obecnie jestem na Anacondzie. Moje umiejętności to: Przywracanie shielda sojusznikom. Przywracanie HP sojusznikom. Tarcza tankująca pociski. Przywracanie energi sojusznikom. Czy ktoś może mi podać strategie na to ustawienie umiejętności ( zastanawiam się nad eclipse launcher oraz wrota teleportacyjne zamiast restore energy), jak np. chowaj się za asteroidami, stawiaj tarcze i wysyłaj atack drone.
Kog'Maw AD- zastosowania E. Witam, chciałbym tym razem zapytać o zastosowania E Koga AD, dla AP jest to najbardziej dmg skill, jednak oprócz slowa nie widzę żadnego zastosowania dla AD. I tutaj sedno mojego pytania: w jakich sytuacjach oraz w jaki sposób/pod jakim kątem używać jego E?
Galio- jungla. Słyszałem o opcji Galia w jungli, podobno jest to jego najlepsza pozycja. Więc pytam was ( doświadczonych ,którzy grali Galiem w jungli, a nie domysły) jakie polecacie strategie oraz buildy ( pełne nazwy). Z góry dziękuję.