DJ_Andy
DJ_Andy zadał pytanie w grze Legend Online
Ekran logowania działa ale po ukończeniu ładowania już nie Mam taki dziwny problem: otóż od wczoraj mam problem z zalogowaniem się do gry. Te 2 paski ładowania elementów gry idą do końca a później gdzie normalnie mam już samą grę i widok w mieście niebios mam czarny ekran. Dziś przy którejś z kolei próbie zalogowania przez klienta gry wyskoczył mi napis "masz nowe zadanie" już myślałem że wreszcie gra zaskoczyła a tu kicha... Czy jest tu jakiś spec który mi poradzi co zrobić?
DJ_Andy
DJ_Andy zadał pytanie w grze World of Tanks
Witajcie! Co WY byście wybrali? Cześć! Wbiłem właśnie piąty skill na kierowcy w Type 59 i się zawahałem jaki skill wybrać... Bowiem nie jest to załoga wyłącznie do tego Typa 59, po chwili myślenia naprawdę nie wiem co wybrać. Pomóżcie! Jedna z trzech opcji dla kierowcy z największą liczbą "like" zostanie wybrana jutro wieczorem. Bardzo dziękuję za pomoc. PS. Wolałbym uniknąć 20 wypowiedzi o wyborze skilla, niemniej jednak będę wdzięczny za WASZE opinie dlaczego ten skill WY byście wybrali
DJ_Andy
DJ_Andy zadał pytanie w grze War Thunder
Naj w WarThunder Hej! Witajcie! Jak w temacie. Chciałbym wiedzieć jaki jest najszybszy czołg w ZSRR i Niemcach. Który jest najwolniejszy w obu nacjach. Jaki czołg ma najszybszy reload w obu nacjach a który najwolniejszy. Który czołg ma największą penetrację w obu nacjach oraz najmniejszą (na najlepszej amunicji). Jaki czołg ma największy pancerz a jaki najmniejszy w obu nacjach (kadłuba i wieży proszę pisać osobno) Bardzo proszę o komentarze do tego posta bowiem chciałbym urządzić quiz. Możecie śmiało dopisywać po swoich odpowiedziach własne "NAJ" Życzę wszystkim sprytu!