Misja 1 osoba napisze, że darmowa i wszyscy zaczynają spam, bo nawet nie mają żadnego pojęcia o Hearhtstone. Naxxramas- 1 rewir był za darmo przez 1 miesiąc, na chwilę obecną każdy rewir kosztuje 700 złota. Tak samo Czarna Góra z tą różnicą, że 1 skrzydło było płatne, również 700 złota za skrzydło.
Bot do farmienia golda Mówisz, że długo nie grasz. Każdy kiedyś zaczynał i każdy przynajmniej trochę musiał czekać zanim dostanie wymarzoną kartę czy 12 winów na Arenie. Każdy musiał wykonywać zadania. Osobiście mam ponad 1000 wygranych na koncie i nawet nie zauważyłem jak dużo kart mi się zebrało. Nie radzę niszczyć kart, bo prędzej czy później będą ci one potrzebne. Pozdrawiam.
Jak ktoświe dostaje + Od początku powstania League of Legends skiny są przyznawane w okolicach listopada, skórki są dla graczy, którzy osiągneli w danym sezionie złotą dywizję lub wyższą. Jest jeszcze możliwość zakupu tej skórki jeżeli jest się w niższej dywizji za 975 rp.
RPki z do gry. Razem z sms'em powinni wysłać instrukcję tj. strona którą wpisujesz w przeglądarkę. Osobiście jak używałem kod to musiałem wybrać inną opcję. Będziesz ją miał podaną w instrukcji.
Wybór championa na mida Katarina i Akali nie posiadają many więc nie są uzależnione od many tak jak np. Ziggs. Na low elo junglerzy niechętnie oddają blue buffy, więc są to idealne picki na mid lane. Obie bardzo mobilne i posiadają fajne mechaniki :)