Chomik
Chomik zadał pytanie w grze Warframe
Problem z modułami i wytwarzaniem Cześć, dawno nie grałem w Warframe, słyszałem, że dużo się zmieniło więc postanowiłem to sprawdzić. Na pierwszy rzut oka - mamy własny statek i właśnie tu jest problem bo nie mam dostępu do modułów czy menu wytwarzania. Gdy podchodzę do miejsca w którym mógłbym pozmieniać moduły pisze: "Niesprawne wymagany segment". Czy trzeba przejść jakiś tutotial czy misję żeby mieć do nich dostęp?
Chomik
Chomik zadał pytanie w grze Smite
Darmowe gemy? Cześć, mam pytanie. Jakiś czas temu po rozegranym meczu otrzymałem 40 Gemów. Niestety nie wiem za co, gdyż szybko wyszedłem z podsumowania meczu. I tu moje pytanie: za co mogłem otrzymać te Gemy i jak je ponownie zdobyć? Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi i pozdrawiam.
Który pakiet? który pakiet dla mechanika jest lepszy? PELLETS- pakiet gorączki Sharqi w skład którego wchodzą: MP7 ,M1911 VETERAN, celownik holograficzny, amunicja WWZ, kolba wyważona i lufa zbliżeniowa. Czy może jednak HARKEL - pakiet mechanika w skład którego wchodzą: PP-19, kolba stabilizująca, RAPIDAIM REDDOT, lufa predator i magazynki o dużej pojemności. Obydwa te zestawy kosztują tyle samo.