Burzlivus
Burzlivus napisał(a) na forum gry World of Warships
Pobieranie Na pewno masz... Jak masz linki do newsów (lewa część i główną grafikę z okrętem (prawa część) to dokładnie między nimi w górnej części. Powtarzam jeszcze raz - LAUNCHER a nie w grze.
Burzlivus
Burzlivus napisał(a) na forum gry World of Warships
Co oznacza trafienie w cytadelę. Nieprawda, można również trafić w cytadelę jak okręt obrócony jest przodem lub tyłem. Nie raz już tego doświadczyłem i na sobie i na innych. Cytadela to najbardziej żywotne miejsca okrętu (maszynownia, składy amunicji) otoczone pancerzem (grubość zależy od konkretnego okrętu). W większości przypadków należy strzelać pod wieżami głównej artylerii albo pod kominami. Drugim warunkiem oprócz trafienia jest penetracja, z tego powodu najczęściej w cytadelę strzela się AP'kami, aczkolwiek pociski HE na pancernikach z powodzeniem mogą ładować w cytadelę niszczycieli (ciężka do trafienia) lub lekko opancerzonych krążowników.
Burzlivus
Burzlivus napisał(a) na forum gry World of Warships
Jaki rodzaj statków jest waszym ulubionym? Z niskich tierów - clevland. Niezła i bardzo celna artyleria (reload 6 sek), dobre AA, świetny pancerz jak na krążownik. Mało który okręt na tym poziomie jest w stanie nawiązać równorzędny pojedynek artyleryjski. Tylko pancerniki o ile będą trafiać w cytadelę. Nie jestem pewien czy go nie znerfiono w ostatnim patchu, ale przed 0.4.0 był niesamowity.