Bu111
Bu111 napisał na forum gry World of Tanks
czołg vk 36.01 H udźwig Przepraszam, nie sprawdziłem dokładnie - okazuje się, że do tego czołgu nie ma opcji dokupienia wyposażenia zwiększającego udźwig. Będzie trzeb zbadać i kupić lepsze zawieszenie z drzewka rozwoju (nie z wyposażenia). Tak - obciążenie i waga są podane w tonach. Co do M3 Lee - zależy do którego czołgu na wyższych tierach chcesz dojść... Zależy jakim typem czołgów wolisz jeździć... Np T110E5 (tier 10) to obecnie jeden z najlepiej odbijających ciężkich w grze, ma dobre działo i niezłą depresję. Jest często używany w wojnach klanów czy twierdzach. M48A1 Patton (10) - jest niedoceniany ze względu na słabą prędkość max i nie za dobry kamuflaż. Rzadko wykorzystywany w klanach. Z drugiej strony ma bardzo dobre działo, niezłą depresję, świetny zasięg widzenia i wieżę, która potrafi czasem odpijać pociski.
Bu111
Bu111 napisał na forum gry World of Tanks
czołg vk 36.01 H udźwig Tak - możesz założyć ulepszone drążki skrętne (znajdziesz w wyposażeniu). Dodadzą 10% do udźwigu, co powinno wystarczyć do zamontowania wieży i pewnie innych rzeczy, choć musiałbyś sobie policzyć ile Ci trzeba (w danych pojazdu masz udźwig i ciężar każdego modułu). Koszt drążków to jedyne 500k srebra.
Bu111
Bu111 napisał na forum gry World of Tanks
Niszczyciele czołgów w WOT Nie ma takiego. Gdyby był, to wszyscy graliby tylko nim - myślisz, że miałoby to jakiś sens? Nie ma ani najlepszego czołgu ani najlepszego niszczyciela - jest ich tyle do wyboru po to, żeby każdy mógł znaleźć taki, który jemu będzie odpowiadał. Jeśli powiesz czego od czołgu/niszczyciela oczekujesz, to może ktoś będzie w stanie polecić Ci jakiś najbardziej zbliżony pod tymi względami - tylko nie licz, że będzie taki z wszystkimi cechami bardzo dobrymi.
Bu111
Bu111 napisał na forum gry World of Tanks
sciagnełem mody i niedziałaja Ale gdzie sobie ściągnąłeś? Do folderu pobrane? Jeśli tak, to nic dziwnego, że Ci nie działają. Nie podałeś żadnego konkretu... Liczysz, że tu wróżki siedzą i potrafią czytać w myślach? Wysil się trochę na dokładne opisanie problemu, to może ktoś coś Ci doradzi.
Bu111
Bu111 napisał na forum gry World of Tanks
amx cdc czy panther 8,8 ? Ponieważ zarobki zleżą głównie od gracza, a nie od pojazdu, to wybierz ten, który jest najbardziej zbliżony do pojazdów, którymi lubisz i umiesz grać. Nie ma tutaj magicznego czołgu, który będzie sam zarabiał miliony - jak będziesz lamił to i na premce można stracić. Nie wiemy co w czołgach cenisz... Lubisz mobilność, a może jednak wolisz pancerz? Nie przeszkadza ci obniżanie o 5 stopni, czy może jednak chcesz żeby miał 10? Skąd my mamy wiedzieć takie rzeczy? Sam wiesz czego oczekujesz - parametry masz podane, więc wybierz co ci bardziej potrzebne i taki czołg kup.
Bu111
Bu111 napisał na forum gry World of Tanks
Zasięg radaru, widzenia Panowie... Radar? O czym wy piszecie? To RADIO jest! Służy do przekazywania pozycji swojej i znanych pozycji wrogów do członków swojej drużyny (i odbierania tego od pozostałych członków drużyny) - widzisz te informacje na minimapie. Kupsztas dobrze wszystko opisał. Dodam tylko, że maksymalna odległość z jakiej czołg możesz wykryć to 445m a minimalna to 50m - z 50m wykryjesz wroga choćby się zakopał pod ziemią (oczywiście żart).
Bu111
Bu111 napisał na forum gry World of Tanks
Nazewnictwo Tu masz jakiś "słowniczek" http://wotfunpage.pl/rules_slownik.html Nie czytałem, więc nie wiem na ile dobry i aktualny. Generalnie wpisz sobie wot słowniczek w goglach;)
Bu111
Bu111 napisał na forum gry World of Tanks
Czołg premium Zastanów się jakimi czołgami grałeś do tej pory. Którymi z nich grało Ci się najlepiej... Co w tankach cenisz, a co Cię wkurza... Co pojazd mieć musi, co by było dobrze aby miał, co jest Ci obojętne, a czego absolutnie mieć nie może... Wtedy poszukaj najbardziej zbliżonego:) Wiem, że to zaczyna brzmieć jak jakiś niesamowicie skomplikowany wybór, ale nie ma ich aż tak dużo do porównania;) W końcu chcesz pewnie kupić jeden, taki aby dawał przyjemność z gry, więc warto się chwilę zastanowić... I olać ludzi mówiących od razu "weź ten - jest zajebisty", bo oni nie biorą pod uwagę tego, że różnym ludziom różne tanki mogą przypaść do gustu. Polecam str-ony do porównywania tanków - np tankcompare Program tank inspector Możesz też poczekać na serwer testowy 9.14 na którym dostaniesz 20k złota - powinien pojawić się już niedługo (pewnie nie dłużej niż miesiąc)