Brudna_Prawda
Brudna_Prawda zadał pytanie w grze Margonem
Co zrobić my margonem chodziło dobrze? Na starym kompie margo chodziło ok, może raz na godzinkę musiałem odświeżyć.Na nowym kompie to co minute!Serio.Internet mam ten sam, operatora itp.tylko kompa mam nowego.O co chodzi?I co to jest:http://screenshooter.net/101737809/dovhgxs Jak jest dużo to źle?Ile jest normala ilość?Jak się tego pozbyć?
Brudna_Prawda
Brudna_Prawda zadał pytanie w grze Margonem
Umki na pala co i jak? Jestem zielony w umkach, a zwłaszcza paladyna.Sprawdzałem na forach to nie ma ale do 60lv...Chciałbym wreszcie sam układać umki.Mógłby mi ktoś powiedzieć jakie są najważniejsze umki i dlaczego.Po prostu poctawy.PS.Mam pala 43lv zorza pierwsze umki pod ogień exp drugie pod mróz pvp.PS2. Jaki zestaw lepszy pod eII?
Brudna_Prawda
Brudna_Prawda zadał pytanie w grze Margonem
Jaki świat i profesję wybrać na początek? Siema wszystkim.Jestem kompletnie zielony jeśli chodzi o Margonem.Chciałbym rozpocząć swą przygodę po magicznym świecie.No ale...na jakim świecie grać?No ale... jaka profesja?! Proszę o napisanie o profesję idealną na 1 postać.Dlaczego ona a nie inna(czyli plusy i minusy) tak samo świat.Z góry dzięki ziomki :D !