mouz vs conques Ja bym dał mid Mouz. Mouz wcale nie pokazało nic nowego na Na'Vi,a tamci się podłożyli po prostu.Przeciwko LG zagrali niby dobry mecz.Za to Counquest robi wielkie postępy i już wbili na tier 2.Wygrali na Duńczyków(Dignitas) i Liquid(akurat tego się spodziewałem).Conquest może wygrać jedną mapę i mecz zakończy się 2:1.Na pewno mecz pooglądam,bo Conquest wydaje się ciekawym teamem.Mogą czymś zaskoczyć ;)
Płatne skiny (Medivh itp) Dobrze,że robią np.męskiego maga,żeńską wersję huntera i krasnoluda warriora,ale ceny Blizzarda do takich rzeczy zawsze były przesadzone np.HOTS ma drogie skiny :) Nawet nie myślę o zakupie,ale skoro wykorzystali te postacie jako skiny to nie będą już jako nowi bohaterowie.
Brend
Brend napisał na forum gry League of Legends
malphite ad ?????????? Nie jest to aż takie mocne,ale daje mnóstwo radości.AD Malphite pod Trinitkę,Criticale radzi sobie na niektórych toperów,ale i tak ciężko nim grać na linii.Nie polecam na rankedach w obecnej mecie tanków.
Brend
Brend napisał na forum gry League of Legends
Najlepsze postacie Nie ma najlepszych postaci i każdą można grać na wysokim poziomie :) Wpisz sobie w wyszukiwarce "God Tier" np.adc lub support.Osobiście z tego nie korzystam,bo po co to komu.Nikt mi nie będzie ustalał mety lub wmawiał,że gram słabymi postaciami i grać według mety.G*wno prawda.Polecam pooglądać Shusheia,który gra zapomnianymi postaciami i niszy tam sobie w Master Tierze/Challengerze.Vel'Koz,Lux na midzie tylko on tym gra.A metę wymyślają sobie prosy,którzy nie wiedzą,że najlepiej zaskoczyć przeciwnika nietypowym pickiem,na który nie wiedzą jak grać.Tyle w temacie mety i najlepszych postaci,graj czym chcesz i powodzenia.