Bochemix
Bochemix napisał na forum gry World of Tanks
Object 416 czy T-44 lukasz rei ty jesteś botem? bo cały czas kopiujesz tę samą frazę. Wysil się trochę i napisz coś innego. Osobiście polecam Objekta, bardzo fajnie się nim gra, ma super działo jak na czołg średni oraz jest zwinny niczym czołg lekki. Polecam.
Bochemix
Bochemix napisał na forum gry World of Tanks
Nędzne święta wargamingu Popieram, WG ma swoich graczy w poważaniu. Kilka lat temu za 1 zwycięstwo każdego dnia dostawało się dzień premium, były fajne misje i w ogóle.. A teraz jeden dzień premium? Serio? Nie wiem jak jest z konkurencją, z AW czy z WT, czy też mają tak wyj****ne na graczy..
Bochemix
Bochemix napisał na forum gry World of Tanks
Is-6 czy warto??? Nie polecam, nie dlatego że jest słabo opancerzony czy ciężko się nim gra. Jest bardzo przyjemny w rozgrywce, niski profil, pancerz z każdej strony, twarda wieża. "Skoro jest taki fajny to czemu nie?" Odpowiedź jest bardzo prosta- ze względu na działo, a dokładniej na penetrację. Nie jesteś w stanie ruszyć IS-3 od przodu, nie wspominając już o np. E-75. Ograniczony MM nie załatwia sprawy, nie raz będziesz musiał przełączyć się na golda a przez co nie będziesz nic zarabiał- więc czołg premium który nie przynosi zysków jest kompletnie bez sensu.
Bochemix
Bochemix napisał na forum gry World of Tanks
Który wybrać? AMX jest kompletnie papierowy, za to jest szybki i bardzo dobrze nadaje się do objeżdżania przeciwników. Lowe za to jest dobry do snajpienia, dobra celność oraz penetracja, dodatkowo Lowe ma pancerz, który potrafi czasem obić. Oby dwa zarabiają podobnie, wybierz więc ten który bardziej Ci odpowiada.