Bobix
Bobix napisał na forum gry War Thunder
Złote Orły 100 orłów dostaniesz za samouczek pilotarzu , nastepne 100 za samouczek czołgisty, 50 jak zaczniesz gre z linku poleconego przez kogos, 100 orzełków dostaniesz jak zaprosisz kogos do gry i osiągnie ona 3 tier (za każdą zaproszoną ) dostaniesz orły z eventów i za zakłady orzełkowe(zakłady możesz wylosowac za codzienne logowanie ) w zakładach mozesz wygrac do 1500 orłów ale musisz miec dobry team żeby wygrac no i możesz kupic za pkt z tej strony ;) łapka w górę ;)
Bobix
Bobix napisał na forum gry War Thunder
mody warthunder Jak musisz byc zawsze najlepszy to zagraj w bierki , najlepiej sam żebyś nie przegrał przypadkiem leszczu a co do botów to oby jak najdłużej nie było , nie ma gorszych żeczy w grach jak jeden ślimak z botami psujący zabawę 20 innym....
Bobix
Bobix napisał na forum gry OGame
Najlepsza flota To zależy co chcesz robic . Jak najazd na planete z obroną to OW, panc i bombowce. jak na flote to OW. panc. i LM a gwiazdy to są potrzebne do tanich fs i zdejmowania moonów ;)
Bobix
Bobix napisał na forum gry War Thunder
Najbardziej zwrotne mysliwce. Japońce są wg mnie najzwrotniejsze ale najbardziej "papierowe " ruskie w miarę uniwersalne , w niemieckich wydaje mi się że atutem jest silnik , brytoli i amerykańskich mało używam więc wydaję mi się że musisz szukac atutów w każdym samolocie i je wykorzystywac . I tak Japońcem lub iszakiem staraj się wejśc w walkę kołową ale bf to już atak > ucieczka >nawrót
Bobix
Bobix zadał pytanie w grze War Thunder
Problem po aktualizacji 1.47 Jak w temacie . Po aktualizacji mam problem z dźwiękami. Nie słyszę silnika słychac muzykę i maszyny lecące lub jadące obok.Nie słychac pocisków uderzających o moją maszynę . Słysze jak strzelam . W trybie snajperskim lub z kokpitu jest wszytko ok. Nie słychac też radiostacji i komend . Sprawdzałem i zmieniałem w opcjach i nic .Może ktos pomóc ? ( czołgi i samoloty )
Bobix
Bobix zadał pytanie w grze War Thunder
Słabe punkty w czołagach. Jak w temacie , znacie jakieś słabe punkty w czołagach ? Bo ja zauważyłem np że w T-34 taki punkt to gniazdo karabinu , w niemieckich zaś słaby jest ten panel najbardziej prostopadły do gruntu a w amerykańskich to nie znalazłem narazie.
Bobix
Bobix zadał pytanie w grze War Thunder
Celowanie w czołgu M3 Jak w temacie , ten cziołg ma 2 działka , jedno z wieżyczką obrotową drugie "stacjonarne " z ograniczonym kontem ostrzału , Jak przechodze w tryb "snajperski" mam zawsze te działko z wieżyczki obrotowej ( z mniejszym kalibrem 37 mm) Jak celowac z tego dugiego działka 75 mm ??
Bobix
Bobix zadał pytanie w grze The West
Problemy z vip jakiś czas temu wykupiłem vip "większy zarobek " po tym okresie vip mi się skończył a następnie sam się załadował na następny czas i samo p[obrało mi bryłki złota . Są do tego ustawienia ?